Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjak nemet, ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjak nemet, ha nem akarok nemet mondani?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kicsit faramuci a kérdés, de remélem érthető. Van egy fiú, aki mindig csak akkor keres, ha éppen hazajön külföldről és kedve van hozzá(m). Persze, én mindig készségesen találkozok vele (egyértelmű, hogy miben merülnek ki a találkozások). Igazából tudom, hogy nemet kellene mondanom, mert megaláz azzal, hogy előtte is-, utána is levegőnek néz, mégsem tudok nemet mondani. Furcsa, mert szálltam már ki olyan kapcsolatból is, ahol szerelmes voltam, mégis muszáj volt véget vetnem neki, mert diszfunkcionálisak voltunk, mint pár. Vele azonban más a helyzet. Egyetlen egyszer sem tudtam még kiejteni a számon, hogy "Nem, nem akarok veled találkozni" (mert igazából akarok). Hogyan kellene rávennem magam a "nem"-re? Vagy fogjam úgy fel, hogy ha neki is jó, és nekem is, akkor semmi gond nincs az alkalmi légyottokkal? Az az egy biztos, hogy 2 éve, mióta ez az egész folyik sem én, sem ő nem voltunk mással. (Ezt nem naivságból mondom, hanem azért, mert van olyan paraszt, hogy simán megmondaná, ha lett volna mással, már csak genyóságból is, de azt mondja nincs ideje ilyenekre). Köszönöm előre is!

2016. szept. 19. 14:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az a szitu szerintem, hogy ameddig ez neked JÓ, addig nyugodtan csináld, de szerintem már elérted azt a pontot, ahol ez már nem jó.

Miből gondolom ezt? Egyrészt megosztod mással. Ha csak alkalmi kufirc lenne, akkor hallgatnál róla szerintem. Én úgy gondolom, Te tanácsot vársz, mert már valami nem jó.

Rosszul esnek dolgok vele kapcsolatban, ami jogos is, ha Te többet akarsz. De ezt tőle nem kapod meg, ezt tudod is (tanulság, ne menj bele ilyenbe, ha nem ez a vágyad).

Ne tartsd meg azért ezt a viszonyt, olyan ürüggyel, hogy addig is kielégíted magad, stb.! Azért ne, mert addig, amíg nem zárod ezt le, nem keresgélsz mások körében, pancsikolsz a langyos vízben. Ez nem ciki, vagy valami, egyszerűen az a kellemetlen, hogy másra vágysz, és nem lépsz. Szóval ezek fényében mondj nyugodtan nemet.

2016. szept. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Igazából nagyon nem jó.
2016. szept. 19. 18:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!