Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Az a lány aki szép és nincs...

Az a lány aki szép és nincs pasija túl válogatós?

Figyelt kérdés

én ezt tapasztalom.

na meg amíg vele foglalkoztam volna le sem t.jt most h a barátnőjével foglalkoznék féltékeny..... Érdekes....



2013. nov. 9. 13:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
32%
egyszerűen hülye!
2013. nov. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
dehogy féltékeny, csak te hiszed azt
2013. nov. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
inkàbb vàlogatòs. jòl teszi!
2013. nov. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
akkor meg ne foglalkozzon azzal h én a barátnőjével foglalkoznék, attól hogy ő szebb még nem biztos h jobban megéri érte kuzdeni mint a baratnojeert
2013. nov. 9. 13:18
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem minden lány, de sok ilyen sajnos. A lányok gyakran egy ideált állítanak fel maguknak, és ha egy fiú nem felel meg annak, akkor tényleg nem foglalkoznak a fiúval.

Igen, sok lánynál ez a normális, hogy nem foglalkozik veled, de amint meglátja, hogy másnak csapod a szelet, akkor biztos eszébe jut, milyen fontos is voltál neki.

Próbálj meg ritkábban beszélni vele, és csak egy kis idő múlva szólj hozzá újból. Akkor lehet, hogy még jobban felkeltenéd érdeklődését. 19/F

2013. nov. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
pont ezt teszem de o mar akkor sem kellene ha meggebedne. a baratnoje nem olyan szep de csodasnak tuno csaj.
2013. nov. 9. 13:20
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Vagy nem akar kapcsolatot, vagy valaki tetszik neki, csak nem mondja, vagy leszbikus, vagy csak te nem jössz be neki, vagy nem teregeti ki a magánéletét, vagy valóban válogatós.

Hadd legyen, egészségre.

2013. nov. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Akkor a barátnőjével próbálkozz. Lehet, hogy nem is féltékeny, hanem a barátnőjét "sajnálja", hogy most te neki udvarolsz. És szerintem sokkal értékesebb a belül csodás, de nem olyan szép lány.
2013. nov. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
32%
Lehet hogy a tul szep lanyoknak azert nincs tartos kapcsolatuk, mert oket a pasik inkabb csak egy ejszakara akarjak, mivel belso ertekeik nincsenek ( hisz a kulsejuk foglalkoztatja oket ). Persze nem akarok altalanisitani, csak eddig ezt tapasztaltam, hogy kapcsolatra/nosuleskor a ferfiak inkabb az atlagosat valasztjak.
2013. nov. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Hali! Ha az a leányzó válogatós,akkor előbb-utóbb magányos lesz! Bármennyire is a dögös az illető hölgy, azt is tudnia kell -még ha hülyeségnek is tűnik- ,hogy az emberben meg van a szaporodás ösztöne is! Erre volt időm rájönni, 39 éves férfiként! Szélesebb kicsit a csípő, nagyobb a mell? Még ha nem is tudja a pasi magáról,akkor is észreveszi azt,hogy könnyebben bújik ki az "utód" (csípő) és tovább lesz anyatej(kebel)!
2013. nov. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!