Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogy áll a sminkhez? 25/n

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy áll a sminkhez? 25/n

Figyelt kérdés

Szeretem minimálisan sminkelni magam. Nem vagyok pattanásos se semmi, egyszerűen napi rutin. Természetesen minimálisan. Persze van, jobb felrakok egy élénkebb rúzs, neon vagy piros/vörös árnyalatot. Bár ritkán. Van, hogy a szemem emelem ki. De hangsúlyosabban csak tényleg ritkán, reggel nem sok időm van a tükör előtt ülni. 5 percet szánok rá általában.


Nagyon fehér a bőröm, a szolit kerülöm. Ezért is rakok egy kis alapozót fel, hogy legyen egy kis színem.


Olvastam pár kérdésnél, hogy a pasik nem igazán kedvelik a sminkelős lányokat, miközben az utcán megnézik+ engem se szólt le soha senki, bár ha én az picit felrakom, nem lesz más az arcom, csak kapok egy színt.

És smink nélkül bátran mutatkozom, de azért egy ízléses smink nem bűn, nemde?


2016. szept. 26. 18:37
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
90%

"Minden pasi szereti az igényesen sminkelt lányokat."


Kérlek, ne beszélj az összes férfi nevében!


Természetesen bűnnek nem bűn a sminkelés, akkor sem, ha ízléstelen, de fogadjátok már el (egyeseknek ez nem megy), hogy léteznek férfiak, akiknek nem tetszik.

2016. szept. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
66%

Aki lepontozta a 4. kommentemet, annak fáj az igazság? :/

Volt már olyan eset, hogy, mikor megláttam elsőnek a lányt reggel smink nélkül, meghökkentem.

2016. szept. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
#9 A legvilágosabbat használom. Nem leszek barnább, de sápadt sem.
2016. szept. 26. 19:05
 14/25 anonim ***** válasza:
60%
Mutatsz egy smink előtti és utáni képet?
2016. szept. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
#14 Bocs, de a kérdést nem azért tettem fel, hogy magam mutogassam. Engem a sminkhez való hozzáállás érdekel csak és kész.
2016. szept. 26. 19:22
 16/25 anonim ***** válasza:
72%
Sminkelem magam,nem túl erősen szerintem..de a párom nincs oda érte:D
2016. szept. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
41%
Én abszolút smink ellenes vagyok, ne akarjon átvágni senki. 22/F
2016. szept. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
49%

17-es, tehát ha te felkelsz reggel és van egy bazi nagy pattanásod, vagy több kicsi, amit el akarsz tüntetni, akkor az már átverés a külvilág felé?


Vagy akkora tragédia, ha valaki nem akarja a kráter nagyságú pórusait mutogatni?

2016. szept. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
36%

Nekem bejön, adott esetben az erős smink is - ez mondjuk a legtöbb lánynak nem áll jól(vagy csak kevesen tudják jól megcsinálni, fene tudja).


Aki meg reggel rácsodálkozik arra hogy "úr isten hát hogy néz ki ez a nő" az ne döntse meg az előző este részegen felszedett csajokat, és a probléma bizony már meg is szűnik.

2016. szept. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
#17 Átvágni? Látom a netes átváltozós, előtte/utána videókból indulsz ki, ahol még egy férfit is bombázóvá 'varázsolnak'. A valóságban teljesen máshogy fest minden.
2016. szept. 26. 20:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!