Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki hogy áll a sminkhez? 25/n

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy áll a sminkhez? 25/n

Figyelt kérdés

Szeretem minimálisan sminkelni magam. Nem vagyok pattanásos se semmi, egyszerűen napi rutin. Természetesen minimálisan. Persze van, jobb felrakok egy élénkebb rúzs, neon vagy piros/vörös árnyalatot. Bár ritkán. Van, hogy a szemem emelem ki. De hangsúlyosabban csak tényleg ritkán, reggel nem sok időm van a tükör előtt ülni. 5 percet szánok rá általában.


Nagyon fehér a bőröm, a szolit kerülöm. Ezért is rakok egy kis alapozót fel, hogy legyen egy kis színem.


Olvastam pár kérdésnél, hogy a pasik nem igazán kedvelik a sminkelős lányokat, miközben az utcán megnézik+ engem se szólt le soha senki, bár ha én az picit felrakom, nem lesz más az arcom, csak kapok egy színt.

És smink nélkül bátran mutatkozom, de azért egy ízléses smink nem bűn, nemde?


2016. szept. 26. 18:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
86%
#18 Ha van pattanásom, akkor kinyomom, és ennyi, szerintem nem valami halálos kór ami ha látszik, megfertőzi az egész emberiséget. :D
2016. szept. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
55%
Minden reggel sminkelek, ha munkába megyek hétköznap, otthon nem hétvégén. Nem sokat és nem feltűnően, de én egyből jobban érzem magam a bőrömben és nekem ez fontos. Ciki vagy nem, de szeretek úgy végigsétálni a munkahelyemen, hogy közben csinosnak, ápoltnak érzem magam. A tiszta, rendezett ruha, smink és parfüm nálam alapkellékek.
2016. szept. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Én ezzel is úgy vagyok vele, hogy a smink csak csinosít - akkor oké! Csak ne a sminkben múljon, hogy csinos-e a nő.
2016. szept. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Nekem már a munkám is megköveteli a sminket, mert irodában dolgozom, emberek között vagyok, itt kb. az ápoltsághoz ez is hozzátartozik. Plusz ha őszinte vagyok, én szeretek is sminkelni. Nem azért, hogy jaj, eltakarjam, ahogy kinézek... nekem a sminkelés kreatív dolog is, szeretek színeket összepárosítani. Nyilván munkába természetes dolgokat teszek fel, nem is szánok rá egy órát... alapozó, tusvonal, spirál, púder, pirosító, vmi az ajkamra... ha picivel több időm van, akkor tusvonal helyett natúr barnás szemhéjfestés. Estére, ha programom van, szeretek extravagánsabban sminkelni... egy füstös szem, szépen eldolgozott színes szemsmink vagy éppen egy bogyószínű rúzs.


De ennek ellenére nem "félek" megmutatni a sminkeletlen bőröm sem, ha pl. csak ügyet intézni, orvoshoz megyek... karikás szemmel, egyenetlen sápatag bőrszínnel sem :D.


Én is leginkább azt veszem észre, hogy sok pasi szereti mondani, hogy fujj, smink, csak a természetes... de gyakran azt látom, hogy ezt sokuk (nem az összes!) csak azért mondja, nehogy lefelszínesezzék azért, mert neki igenis jobban tetszik egy olyan csaj, akinek tökéletesnek tűnik a bőre, a homlokát verdesik a műszempillái meg pinkre-vörösre van mázolva az ajka. Vagy épp a természetes alatt azt értik, hogy olyan legyen a lány smink nélkül, mint a tévésorozatban az aktuális bombázó "smink nélküli" jelenetben... és olyan csajokat mutogatnak példaként, akik vagy szanaszét vannak retusálva, vagy van rajtuk egy kiló alapozó, púder, kihúzott szemöldök... szóval kb. sminkelt, csak natúran.


Persze van kivétel is, aki tényleg a mindig minden körülmények között natúr csajokat keresi. De aztán itt is jön a kérdés, hogy: a hajfestés is természetellenesnek számít-e? Sőt, a SZŐRTELENÍTÉS... hát az sem természetes ám!

De mondjuk engem ez nem zavar, valszeg a "mindennatúr leányzót" kereső pasik nem engem keresnek, de én sem őket. Én szeretek sminkelni... otthon, egymás között nyilván nem, de az sem az én pályám, aki azért vinnyog, mert ha színházba megyünk, akkor szeretek feltenni egy egész arcos sminket, és hogy jaj, ha akkor megpuszil, az nem olyan fincsiiiii...

2016. szept. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

#18

Ha ennyire gáz a helyzet az arcbőrrel, akkor inkább kezelni kéne, nem levakolni, ami csak tovább ront a dolgon....

Amúgy, ha van pattanásom, akkor kinyomom, vagy rákenek egy picit a krémből, amit a bőrgyógyászom írt fel, és már nincs is ott... Sokkal jobb, mint "megfojtani" a bőrömet...

2016. szept. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!