Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem képesek egyesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem képesek egyesek elfogadni, hogy léteznek olyan férfiak, akiknek a természetes lányok, nők jönnek be inkább?

Figyelt kérdés

Természetes, aki nem használ sminket, körömlakkot satöbbi.


Ha egy férfi ki meri mondani, hogy neki jobban bejönnek a természetes lányok, egyből letámadják az alábbiak legalább egyikével:


1. Hazudsz! Neked is a kifestett nők tetszenek. - Az lenne a kérdésem, hogy az illető, aki ezt mondja, honnan tudja, hogy nekem kik tetszenek?


2. Hazudsz, hiszen az utcán mindig a kisminkelt nőket nézik meg jobban! - Lehetséges, hogy így van. Lehet, hogy a férfiak nagy részének jobban bejönnek azok a nők, akiken van festék. Ettől még létezhetnek kivételek, nem?


3. Nem tudod megállapítani, hogy egy nő ki van sminkelve vagy nincs. - Honnan tudja az illető, aki nem is ismer engem, hogy meg tudom-e állapítani egy nőről, hogy van-e rajta smink?


Amúgy félreértés ne essék, semmi bajom azokkal a nőkkel, akik sminkelnek, nem mondom, hogy r.bancok vagy ilyesmi, csak egyszerűen jobban tetszenek a természetes lányok, és nem értem, miért nem képesek egyesek megérteni ezt.



2016. szept. 26. 19:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
52%
Sok nőről tényleg nem lehet elmondani, hogy sminkelnek. Pl ha alapozót használ. Valakinek nem tökéletes az arbőre, de felken egy természetes alapozót, nem mondod meg. Sőt szerintem azt se, ha a szempilláját kifesti. Vannak tökéletes bőrű nők, akiknek nincs szükségük az alapozóra, ha nekem az lenne, lehet én sem használnék. Akkor most én rossz vagyok, mert sminkelek? Vagy ha zsírosodó bőre van valakinek, járjon csillogó arcbőrrel, és pattanásokkal, akkor neked tetszeni fog? Nem értem a kérdésed.. Max az erősen sminkelt lányok nem jönnek be neked.
2016. szept. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ja és használok színtelen körömersítő lakkot, ez sem férne bele neked igaz?
2016. szept. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Néhány pattanás nem zavar, ha sok van, akkor az okát kell megkeresni, és tenni ellene szerintem. Az alapozóval csak elfeded, de nem fog megszűnni.
2016. szept. 26. 21:51
 14/16 anonim ***** válasza:
91%
Én elfogadom, ha te ezt mondod, de én a környezetemben azt látom, hogy aki fennhangon ezt mondja, az igazából azt érti alatta, hogy "smink nélkül legyen olyan a csaj, mint a reklámban a modell" és tényleg rámondja egy full natúrsminkes csajra, hogy na, ő aztán természetes szépség (basszus, olyan is volt, aki olyanra mondta, akin látványosan sötét fekete szemceruza volt)... aki meg smink nélkül előnytelen arcú (mert vörösödik az arca, egyenetlen a bőrszíne stb.), arra azt mondja, igénytelen meg ronda. Szóval bennem motoszkál a kisördög, hogy tényleg így van-e... de mivel nem ismerem az illetőt, ha neten mondja ezt, akkor megelőlegezem neki a bizalmat, és hiszek neki.
2016. szept. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ajh...

1.Ez attól függ hogy kitől kérdezed meg, aki bunkó, elvakult és csak a saját igazát hajtja annak azt mondasz amit akarsz, nem fogod a várt eredményt kapni. Ellenben ha te ezektől az emberektől mégis azt várod amit hallani akarsz akkor mindig csalódni fogsz ill. úgy fog hatni mintha te rá akarnád erőltetni a véleményedet (igazából szerintem te valójában ezt is akarod, csak lehet hogy nem tudsz róla)


2.Kit érdekel hogy ezek a nagyon fontos "egyesek" mit gondolnak, pláne ilyen dologról?


3.Szerintem a lányok/nők/melyik tetszik?) azért csinálják a sminkelést/körömfestést/stb. mert szeretik csinálni (mintha festenél) mert jól néz ki (ugyebár ezért létezik a smink) és mert imponálni akarnak a környezetüknek (párosodás :D)


4.(Személyes véleményem:) Nekem úgy tűnik hogy itt te vagy a hibás láncszem és nem a környezeted, egyébként ha úgymond "meg akarod mutatni" ezeknek az egyeseknek (hogy ki a király) akkor szerezz egy ízlésednek megfelelő lányt aki nem sminkel és néz ki annyira jól, hogy elájulnak tőle a haverok(="egyesek").


F/17

2016. szept. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az 5-ös felvetésére gyönyörűen kikerülted a válaszadást.
2016. nov. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!