Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a nők mekkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a nők mekkora részét nem veszik észre a férfiak? Hány százalék az, akinél egyáltalán nem próbálkoznak?

Figyelt kérdés
2016. okt. 1. 11:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
11%

Abban a korosztályban, akik játékban vannak (Nem nyugdíjas vagy csecsemő):

5% alatt.


Ők azok, akik fogyatékkal élnek, vagy nem akarnak senkit, és ezt nyíltan ki is mutatják (100%ig ápolatlanok)

2016. okt. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
44%
nem mindenkinél, nálam csak külföldiek kezdeményeztek mert nincs nagy mellem és seggem és nem vagyok agyonfestve. Ők még tisztelik a természetes szépséget.
2016. okt. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
61%

Valaki kérdezte: nem, utcán, élőben nem, senki, pedig bőven elmúltam húsz. Neten kizárólag.

Képet nem mutogatok, de átlagos alkatú, átlagos arcú vagyok, nincs bennem se kirívóan szép, se kirívóan csúnya.

2016. okt. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
65%

Az a vicc, hogy legtöbbször maguk a nők sem tudják, hogy kinek jönnek be, mert a férfiak nem kezdeményeznek.

Lássuk csak fiatalabb koromban kik kezdeményeztek nyíltan: nőcsábászok akik egyből le akartak fektetni, szatírok akik verték közbe ilyen 2× volt, vagy erotikus fotós, egy srác a lipótról, egy apám korabeli férfi aki azt mondta, menjek hozzá fel "takarítani", 2x akartak megizélni, pedig csak a csivaváját dicsértem és külföldi turistàk. :D

2016. okt. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
7%

14-es.

Hát igen,amikor az ember fiát századjára is porig alázzák a nők,utána elmegy az ember kedve az egésztől...

2016. okt. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
38%
veszem az iskolám egyik részét ahova jártam. 45 lány volt pontosan. 4 osztály. ebból 41!! ismétlem 41 akinek a kulseje megfelelt. és ebbol a 41 lányból mindossze 8 volt az akinek a belsoje bejott 41bol 8! ha a belsot nézem akkor 45 bol 9 volt akinek a belsoje is rendben volt nem volt elcseszve. szornyen kevés. most gondolkod el azon hogy milyen százalékot álapítasz meg. mivel ilyen kevés volt a sulinkban a normális lány (egyébként semmi extra ne legyen bunkó beképzelt ne fekekudjon le minden héten más pasival mikozben van barátja) szóval szinte csak ezeknek kellett volna megfelelni és 45 lányból még így is csak 9 felelt meg ennek. ha belsoben a tokéletest kerestem volna akkor nem tudok más írni mint nullát. 8 lányból aki kulsore és belsore bejott 5 ki volt love mert nem szeretem a dohányzó lányokat. 3 csaj volt akivel el tudtam volna képzelni komoly kapcsolatot azaz nem fél év hanem tobb évet csak kettonek volt pasija 1 meg vissza utasított mivel nem jottem be neki :) lehet szidni de olyannal aki bomba csaj nem fogok osszejonni mert bévulrol ures és csak az jár a fejében mikor mehet végre szlapálni.
2016. okt. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!