Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok! Ti hogy reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti hogy reagálnátok arra, ha egy lány sírva odamenne hozzátok és tüzet kérne a cigijéhez?

Figyelt kérdés
Megkérdeznétek, hogy mi a baj, miért sír? Esetleg rámozdulnátok? Vígasztalnátok, vagy csak simán adnátok neki egy öngyújtót (ha van nálatok) és viszlát?
2016. okt. 2. 13:21
1 2
 1/15 RRR ***** válasza:

adnék tüzet

és megkérdezném tudok-e valamiben segíteni....

persze,ha nem egyből lóvét kér,mert elment a busza,,,stb

2016. okt. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az volt a baja, hogy az ex pasijával találkozott és sértegette őt. Nemrég szakított a lány vele, mert elhanyagolta a csávója, és már nem is szereti őt.
2016. okt. 2. 13:25
 3/15 anonim ***** válasza:
60%
közölném vele, hogy nem dohányzom és lelki szemetesnek se használjon.
2016. okt. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
58%

/Magamban azt gondolnám, hogy kifejezetten visszataszítóak a cigi szagú lányok, engem kiábrándít ha egy lány dohányzik, ugyanakkor sajnálnám, hogy ennyire le van törve, ennyire nem ura a helyzetnek, hogy egy vadidegen előtt sem tudja magát leplezni.../


Mondani csupán annyit mondanék, hogy, bocsi de nincs tüzem. Megkérdezném, mi baja van, aztán vagy elmondja vagy nem, nem mozdulnék rá, mert taszítanak a dohányos csajok.

2016. okt. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Természetesen adnék tüzet és azt hiszem én is megkerdezném, hogy mi a baj, tudok-e segíteni.

Ha esetleg elkezdene beszélni és "megesne" rajta a szívem és épp ráérek, megkerdezném nincs-e kedve beülni valahová egy kávéra ameddig megnyugszik. Sokaknak az is segít, ha valaki meghallgatja őket. Még ha egy idegen, akkor is.

2016. okt. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Kössz a válaszokat! Ez megtörtént eset, én vagyok a srác. Asszem nagyon megszerettem a lányt, de sajnos csak a keresztnevét tudom :/
2016. okt. 2. 14:53
 7/15 A kérdező kommentje:
2 órán keresztül beszélgettünk egy padon, nem engedte magát semmire meghívni. Végül sikerült megmosolyogtatnom is és annyira szép volt úgy... azóta nem láttam. Szerintetek túl hamar lenne neki egy új kapcsolat?
2016. okt. 2. 14:53
 8/15 anonim ***** válasza:
35%
Olyan nincs, hogy egy lánynak túl hamar van egy kapcsolat. Ha elég jól nézel ki, akkor akár a szakítás másnapján is összejön veled.
2016. okt. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#5... nem értek veled egyet, nyilván vannak ilyenek is, se nem CSAK ilyenek!
2016. okt. 2. 15:10
 10/15 A kérdező kommentje:
*de
2016. okt. 2. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!