Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt miért nem tudom elfogadni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért nem tudom elfogadni? Miért bosszant ennyire? Én miért nem vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, a barátom 20. Ő megszokott nézni más csajokat, én viszont sose nézek meg más pasikat, még akkor se ,ha nincs ott. Egyszerűen nem érdekelnek, még kinézetre sem. Hiába nézhetnek ki jól akkor sem nézem meg őket, mert tudom hogy van párom. Ő viszont ezt teszi , rengetegez veszekedtünk erről, azt mondja semmit nem jelent ez neki, csak a látvány. Kérdem én mi szükség van erre? És engem miért hagynak ennyire hidegen más fiúk/férfiak? Nagyon rosszul esik és nem tudom megérteni. Valamint a nagy mellű lányok jobban tetszenek neki, mint a kismellűek. Ezzel nem lenne baj, ha én nem kismellű lennék. Ő abban reménykedik folyton, hogy megnőnek nekem. Valóban elkezdtek nőni az utóbbi időben rendesen, de nem fogad el így és nem is fogadott el kismellűként. Azt mondta ez egy hátrány volt a részemről, mikor összejöttünk, de tudta hogy megfognak nőni. Közben azt mondja, hogy neki ez tényleg nem fontos és sokadlagos. Ezt tudom hogy nem igaz. Az elejétől kezdve nem tudta ezt elfogadni, de nagyon szégyenli magát emiatt. Én meg állok mint a hülye a rossz érzésemmel, hogy most mi a franc van. Szerintetek?
2016. okt. 17. 17:34
 1/7 A kérdező kommentje:
Pontosabban az a kérdés én miért nem csinálom ezt
2016. okt. 17. 17:34
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

Azért csinálod ezt, mert neked jó a párod, és szereted, ő meg nem, csak beéri veled, mert nem talált jobbat.

Addig dobd ki, amíg nem teszi tönkre az önbecsülésedet teljesen.

2016. okt. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Ez egy gyökér. Most mondanám, hogy neked is a bunkók kellenek, de inkább nem megyek bele ilyen vitákba. Lényeg a lényeg, rólad is megvan a véleményem, mert ilyen parsztokkal kezdesz...
2016. okt. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

Te jó ég, a pasid egy tajparaszt tapló...! Erről a "megnézek más nőket" - dologról sajnos megoszlanak a vélemények, én biztos nem tudnám tolerálni... és nem azért, mert nem bírom elviselni a tudatot, hogy más/szebb/jobb nő is van a világon, hanem azért, mert az alapvető emberi tisztelet hiányának tökéletes megnyilvánulása mind felém, mint azok felé a nők felé, akikre csorgatja a nyálát... gusztustalan.

Ja, és mi ez a duma, hogy hátrány volt a mellméreted, de ő tudta, hogy menőnek... Wtf, ki ez a kib...szottul felsőbbrendű, jövőbelátó zseni? Ötöslottó nyerőszámait nem tudja véletlenül? Meg ez a "hátrányos" szöveg, sorszámot tépnek hozzá a nők, vagy mi? xD Betojok...

Na mindegy, én egy percet nem tudnék egy ilyen beképzelt, pökhendi kis majommal lenni, aki ráadásul az én alázásommal építi a saját - így sem kicsi - önbizalmát...

2016. okt. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen kérdéseknél, mindig áldom az istent, / bár nem vagyok hívő/ hogy nem egy hisztis csajba szerettem bele.
2016. okt. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%
...én is, amiért olyan férfit találtam, akivel kölcsönös szerelmet, szeretet és tisztelet érzünk egymás iránt, és akivel maximálisan őszinte lehetek anélkül, hogy a gondjaimat - velem együtt - lenézné, degradálná, és nemes egyszerűséggel "hisztinek" minősítené... Sok boldogságot mindkettőnknek!
2016. okt. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"...de nem fogad el így és nem is fogadott el..."

Akor miért van még veled? És te miért vagy együtt valakivel, aki nem tart elég jónak?


Az ilyen kérdések olvasásakor hálás vagyok, hogy sikerült felnőnöm, és éretten tudok a problémáimmal szembenézni. És a környezetemben is hasonló emberek élnek.

2016. okt. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!