Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok akkor sem tudják...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok akkor sem tudják elismerni hogy hibáztak, ha ők is tudják? Inkább szenvednek?

Figyelt kérdés

volt egy lány, vusszautasitotta a közeledésemet. Később volt valami, amivel jól megbántott (hazudott és leszart), mérgemben jól megirtam hogy megbántott és ezt nem vártam volna tőle. Hónapokig nem volt semmi, ha egy társaságban találkoztunk, néha lopva rámnézett, egyszer szembejött és olyan megbánóan mosolygott...


ma megkérdeztwn mi olyat tettem hogy ez van. Nehéz korszakon van túl, később meg már nem tudta mit tegyen.


Hallottam más hasonló esetet, ott a lány inkább szenvedett minthogy lépjen. Ez miért lehet?


2016. okt. 19. 23:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyrészt, mert természetukbol fakadoan az emberek nehezen tudjàk legyurni az onérzetuket. Màsrészt, konnyebb elkerulni a konfliktust.

De persze nem mindenkire igaz ez. Vagy nem ugyanabban a mértékben.

2016. okt. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez valóban így van,Kérdező. Párkapcsolatban is mindig mindenről a férfi tehet.
2016. okt. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!