Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan házasság, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan házasság, hogy mind a ketten szűzen kerülnek össze tizenéves korukban és leélnek ugy akár 20-30 évet hogy nem lépnek félre? Vagy egy egész életet? Ez csak illuzió?

Figyelt kérdés
2016. okt. 21. 10:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
24%
Minden illúzió a földi élet során Kisbarátom! :)
2016. okt. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
54%
Az én szüleim 40 éve házasok, és nagyon sokáig azt hittem, hogy ilyen embereke, hogy nem csalta meg egyik sem a másikat. Aztán apám telefonját megörököltem, (ez volt kb 5 éve, előtte övé volt 1-2 évig a telefon) és találtam benne sms-ezéseket egy nővel, nem volt szexuális tartalma, inkább kicsit szerelmes, én úgy gondolom vele megcsalta anyámat. Persze nem tudom bizonyítani, de azt gondolom, mert találkozóra invitálás, ilyesmi volt benne, és nagyon intim hangvétel. A számhoz nem tartozott név a telefonban. Nagyon rossz volt felébredni a rózsaszín álomból.
2016. okt. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
70%
Olyat, többet is ismerek, akik 16-17 évesen kerültek össze és már mind 30 évnél több ideje vannak együtt, nagyon jó kapcsolatban. Azt is tudom, minden pasi megcsalta a párját párszor. A munkahelyen, az ilyen dolgok nyíltan mentek. Mindenki, mindenkit fedezett. A nőkről nem tudom, meg tették-é.
2016. okt. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Én 13 éve vagyok együtt a feleségemmel és nem léptem félre.
2016. okt. 21. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nincs tartós kapcsolat félrelépés nélkül, legfeljebb nem derül ki.
2016. okt. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én 14 ő pedig 19 éves volt amikor összejöttünk és szüzek!Most 26 vagyok ő pedig 31 még mindig együtt vagyunk lassan 5 éve házasságban és van egy kisfiúnk is. :) Sose csaltuk meg egymást és nem is áll szándékunkban!
2016. okt. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
#11! Így gondolod..!?
2016. okt. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Hát persze, a maya időszaka ez, vagyis az illúzióé. Kali-yuga mond valamit? "Állatok kora" --> Félreértések, háborúk, viszályok, konfrontációk korszaka. De van kiút, csak tudatosnak kéne lenni az embereknek, nem állat módjára élni. Nem megyek bele, mert fel sem fognák sokan az irományomat itt :D
2016. okt. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Itt kb semmit! Nem arra használják amire van. Kérdezni és válaszolni ( Lehetőleg értelmeset. ) Néha kicsit trollkodni.. !

Áll nevek mögé bújva, vagy névtelenül élnek itt ki mindent és büszkék rá, szerintem már kajak ' fétis alakult ki erre " virtuális Orkok... " innen az emberek jelentős részének pszichológus kellene. Olyan alapvető, dolgokról fogalmuk sincs, hogy elkeserítő! Ahogy az is, mennyi mindent nyomhatnak el magukban és mikor / milyen formában jön majd ki.


Fura, mert ezek ellenére.. Én a jövőben látom a " békém, a nyugalmamat és egy új életet " , de nincs kizárva, hogy egy " háború előzi meg! " Ahogy, hogy értékeljük a rendet, kell a káosz. "

2016. okt. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Én le tudtam volna így élni az életem ha találok ilyen nőt,aki szintén hű marad. F34

(biztos nem csak én vagyok az egyetlen)

2016. okt. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!