Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen óvatosak a vidékie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen óvatosak a vidékiek az "idegenekkel? " (26F)

Figyelt kérdés

Leszólítottam pár lányt a vonaton. Az egyikkel 3 hétig beszéltünk, mindent megtudtam róla, de tényleg mindent, majd nem akart találkozni, kicsit erőteljesebben rákérdeztem (3 hét után??.) majd finoman lerázott és mivel nem vettem a lapot letiltott.


A másik esetben csak simán nem állnak velem szóba.


De például volt egy fotós lány, és ez azért is érdekes mert nekem is hasonló a szakmám, ő rendesen oda volt értem, megbeszéltük, hogy majd lefotóz, aztán eltűnt fél órára, írtam neki, hogy azért ha elmegy szólhatna mert vártam a válaszát és hülyén jön ki, hogy irogatok, hogy "itt vagy amúgy?"

Erre leteremtett, megmondta, hogy ez így nem fog működni és le is tiltott mint valami senkit.


Most egyrészt ha túl lágy vagyok a lányokkal (előzékeny) akkor nem érdeklem őket mert nekik a kemény srácok kellenek.

De az mindegy, hogy amúgy lehet én is iszonyat kemény vagyok csak a nőkkel lágy?...

Szóval úgy érzem itt vidéken a helyi menőjancsik érvényesülnek a roncs crossmotorjaikkal meg a mindenféle szedettvedett kapcsolati hálójukkal, én meg így "gyüttmentként" egy nagyon gyanús névtelen idegen vagyok akit azonnal le kell tiltani ha valami olyat mond.

Nem értem.

Amúgy ez székesfehérvár környéke.


2016. okt. 22. 08:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Hihetetlen hogy a kedves arabyos udvarias ám a nők álltal ignorált pasikról 2-3 hozzászólás után mindig kiderül hogy olyan ön és/vagy nő gyűlölettől átitatva képesek fröcsögni. Milyen meglepő hogy nincs meg a várvavárt siker.

És ugyan elhiszem hogy szar a visszautasítás de nem egy srácot ismerek akinek nincs sikere a nőknél és mégsem ilyen undorító a világképük. Mondanám hogy érdemes lenne önismeretet kiépíteni de fölösleges hisz a női nemet már töviről hegyire ismeritek minek is tovább gondolni a problémát.

2016. okt. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
78%

Azért nincs csajod, mert úgy gondolkodsz mint a hatoska. Szerinted lesz csajod, ha bosszúból másokat alázol meg? Akkor se lesz, csak más okból.


Amíg ilyen kérdésben a női válaszokat lepontozod, nem is csoda, ha nincs sikered. ;)


Ismerkedj Pesten, ott biztos találsz olyan csajt, aki egy ilyen lúzerre vágyik, és nyitott az ismerkedésre vadidegenekkel, tömegközlekedési járműveken. ;)

2016. okt. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen leszólításokhoz nem szabad nagy reményeket fűzni, hogy utcán/vonaton odamész a Lányhoz, és egy év múlva már a feleséged. Ha nem hajt el ott helyben, már az nagyon ritka, nem hogy kapcsolat alakul ki így, ahhoz kb 100-nál próbálkozni kell.
2016. okt. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

6-ossal csak annyiban értek egyet, hogy szerintem sem kéne lehetőséget adnom a nőnek arra, hogy megalázzon. Mindig nekem kell a vezető pozícióban maradni, ha ez már az elején nincs meg, fölöslegesen húzom tovább.

Nehéz elmagyarázni.

És igenis az egyikből lehetett volna akár kapcsolat is, a másodikból meg találkozó, ha türelmesebb vagyok.

Szóval nincs veszve a dolog. amúgy meg nem pontoztam fel, és le senkit és nem vagyok nőgyűlölő. De az, hogy egy értelmes kedves srácot letiltanak a nők. Hát ebből kicsit kezd nagyon elegem lenni. Ez megalázó. És ha megaláznak, az benned marad.

2016. okt. 22. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!