Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol ismerkedjek lányokkal az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek lányokkal az interneten?

Figyelt kérdés

love.hu

tinirandi.hu

Társfoglaló (a Honfoglaló chat-részlege)

a chat.hu sz@r, ahogy van


ezeket próbáltam, eddig semmi tartós sikerrel :S

nem tudtok még oldalt, ahol lehet ismerkedni? olyasmi, ahol sok tizenéves lány van, nem csak 20-30 évesek



16F


2010. ápr. 26. 23:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Am azon vitatkozhatnánk ki kockák, mikor itt válaszolunk a hülyeségekre éjjel fél 1kor :D
2010. ápr. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

De azért megnézhetné...:D


17/F Tótevics

2010. ápr. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Szia!


Van sok fórumoldal a neten, pl.: lapforum.lap..hu

forum.index.hu


Itt különböző -érdeklődési köröknek megfelelő- fórumcsoportok, azon belül topikok vannak. Általában meg szokott lenni az a kör, ahova k-ki ír. Ha netán elkezdesz pl. moziról beszélgetni egy mozis topikban, amit lereagál egy lány, és egyre többet beszélgettek arról, hogy ki mit szeret, megismeritek egymást, levelezni kezdtek. Ebből később eljuthattok addig a szintig, hogy találkoztok, ahol kiderül, mennyire érzitek jól Magatok együtt, akartok-e randizni később. Én ott ismertem meg a Páromat, akit azóta is nagyon szeretek, tehát csak ajánlani tudom a fórumoldalakat! :-) Sok sikert Neked!

2010. ápr. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

17/F Tótevics: a párom.hu se jött be, csak az véletlenül nem jutott az eszembe


"Nektek is 128 kb/s bitrátájú az agyatok?"


ez most kinek szól?



"kocka keresi kockát XD"


mész anyádba te is...



"Am azon vitatkozhatnánk ki kockák, mikor itt válaszolunk a hülyeségekre éjjel fél 1kor :D"


először tanulj meg írni, utána papolj itt az értelmes kérdésekről, köcsög...



az összes többi választ köszönöm

2010. ápr. 27. 12:15
 15/21 anonim ***** válasza:
Teveclub.hu / Chat
2010. ápr. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
A "hülyeségeket" azért írtam, mert Tótevics-et pl láttam (velem együtt) tegnap éjjel több itteni kérdésre válaszolni, miközben lekockázta a neten párt keresőket. És igenis sorolható a hülyeség kategóriába ha vki éjjel 1kor alvás helyett itt válaszolgat (ha így jobban tetszik) nem kimondottan világmegváltó kérdésekre. Magyarul magunkon röhögtem (lehet fura, én meg tudom tenni mert nem vagyok komplexusokkal küszködő görcs) De ha te inkább besértődsz ezen, hát egészségedre...
2010. ápr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

ó...ez esetben elnézést kérek...azt hittem, engem sértegettél, hogy miért a neten keresek csajt


bocsánat, haver...tényleg bocsi, nem tudtam

2010. ápr. 27. 19:44
 18/21 anonim ***** válasza:

16éves fiu vagy, miért nem mész el buliba ismerkedni? vagy csak meny ki egy rendezvényre és keress párt...

16L

2010. jún. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

1.utálok bulikba járni...nem az én világom

2.milyen rendezvényre? :D

2010. jún. 26. 19:48
 20/21 anonim válasza:
itt vok pl ÉN!! :D
2010. júl. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!