Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért szeretnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért szeretnek face-en letiltogatni?

Figyelt kérdés
Volt egy csaj, beszélgettünk, nem lett semmi, törölt, tiltott. Pislogtam. Volt egy másik, csak egy darabig egy helyen laktunk. Párszor beszélgettünk, nem is fűztem. Ő elköltözött, engem törölt, tiltott (?). Egy másiknak segítettem munkát szerezni, ő az utolsó előtti pillanatban meggondolta magát, engem törölt, tiltott. Egy másik csajnak felhívtam a figyelmét, hogy rájöttem, hogy csal a barátnőm az exével, aki történetesen az ő pasija. Elolvasta, megnézte a bizonyító erejű facebook csevegésről készült képet, majd tiltott és együtt maradt a csávóval. Egy másikkal a Love.hu-n napokig beszélgettünk, már rég bejelöltük egymást a facebook-on. Majd ott írtam neki egy üzenetet. Válaszolni már nem sikerült neki, inkább le is tiltott rögtön. Egy másik csaj bejelölt, volt egy közös ismerősünk. Írtam neki, hogy sziakivagy?, erre letilt. De a kedvencem: megismerkedtem egy nővel, pár napig beszélgettünk, minden jó volt, mire csak feljött egy kérdés, hogy kit ismerek a környékén. Mondtam egy nevet, erre azt írta, hogy b+, és letiltott. WHAT WHAT WHAT WHAT WHAT???

2016. okt. 27. 15:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Engem pasik tiltottak le random, hónapos beszélgetések és hirtelen megkukulások után. Mondjuk engem nem érdekelt eddig annyira, csak most a kérdésed alapján végiggörgettem az üzeneteimet, évekre visszamenőleg, olyan heten voltak.

Igazából szerintem teljesen felesleges ezen agyalni, hogy miért csinálták :D gondolom neked is van jobb dolgod, mint ezen filózni naphosszat.

2016. okt. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Amúgy én is tűntem már el az éterből férfi létemre, gyanítom, a nőknél is hasonlóak az okok:

- meghal, kórházba kerül, egyéb rossz dolgok (csak sima eltűnés esetén, letiltásra nem érvényes)

- pasija van, csak elfelejtette bevallani, és a részéről ez csak valami bosszú volt felé, hogy ha már ő is beszélt csajokkal, akkor ezt visszakapja

- visszatér az ex

- talált olyat, aki az adott illetőnél jobban tetszik, vagy jobban kijön vele

- simán unalmasnak tartja a személyt, és az addigi beszélgetésekből leszűri, hogy nem illenének össze

- vagy mert egyszerűen nőből van, és nincs egy konzisztens, állandó álláspontja

2016. okt. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ez akkor is baromság. Én csak azokat tiltottam le, akik zaklattak, és ócsároltak. Igen, voltak ilyen alpári nők, akik nem tudtak semmit sem megbeszélni kulturáltan, hanem egyből lelkileg bántalmazni kezdtek.

Akivel csak simán nem beszélünk többet, nincs okunk tiltani. Attól mi lesz másabb ha letiltanak? Valószínűleg analfabéták a számítástechnikához, és nem tudják, hogy egy lepkefingnyit sem látok a profiljukból, ha úgy állítják be.

2016. okt. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Sunshinedoll ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy a pasik többsége, akit elutasítok, előbb utóbb vissza akar táncolni, és újra próbálkozni. Erre sokaknak se idejük, se kedvük. Én nem szoktam tiltogatni, max ha valaki nagyon zaklat, de simán elhiszem, ha valaki hamar letiltja a másikat. Ha meg már nem beszéltek, és elküldött, nem úgyis mindegy?
2016. okt. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Amúgy engem akárhány csaj lekoptatott, szartam utána a fejükre, próbálkoztam inkább másnál. Szerintem azzal, hogy olyan szekér után fut valaki, ami nem veszi fel, csak saját magát alázza meg.
2016. okt. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
még mindig nem csak párkapcsolati beszélgetések voltak. Jó részt egyéb! Főleg a volt szomszédot nem értettem, meg azt, akivel kiderült, hogy van egy közös ismerősünk.
2016. okt. 27. 21:34
 17/17 anonim ***** válasza:
Rációt keresni ilyen jellegű - meglehetősen tipikusnak mondható - női cselekedetek közt csak felesleges időpazarlás. Különben szerintem az alapja ennek a teljes konfrontációkerülés, tehát valamilyen random és kiszámíthatatlan "női indok" alapján megtenné és nem megy bele az olyan jellegű következményekbe, hogy két értelmes mondatban - már ha képes ilyesmire - felvázolja a miérteket. Az egyik legundorítóbb női szokás, ritkán megtapasztaltam magam is férfiként - férfiaktól még sosem, ez azért érdekes. Én úgy fognám fel, hogy összességében jól jártam, s bár az időmet sajnos ellopta a csaj de legalább megszabadultam tőle előbb, mintsem még később.
2016. okt. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!