Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság a lányok könnyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a lányok könnyen dőlnek ágynak?

Figyelt kérdés

Azt tapasztalom, ha megismerkedek egy fiúval, aki tetszik, akkor teszi a célozgatásokat, utalgat rá, hogy lefeküdne velem. Viszont én elvárnám azt, hogy megismerjük egymást. Programok, beszélgetések stb. Nem mindjárt azzal kezdeni.

Ebből azt szűröm le, hogy a manapság a lányok könnyű prédák és azért állnak így hozzám a pasik.

Férfiak/ fiúk mi a tapasztalatok ezen a téren?


2016. okt. 29. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
A népszerű srácok elég hamar megkapják őket. A nem annyira népszerűeknek kell teperni elég sokat a dologért.
2016. okt. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Nőként az a tapasztalatom, hogy minden pasi be fog próbálkozni ezzel, mert miért ne? És valahol értem is őket, elvégre nem véletlenül akarnak ismerkedni valakivel.

Ettől függetlenül sosem éreztem rá kényszert, hogy engedjek ennek a noszogatásnak. Amíg csak finoman flörtölget, addig vevő vagyok a dologra, ha nyomul, akkor tisztázom, hogy erre nem vagyok kész. Ha csak instant szexet keres, rossz nőt választott, és nincs semmi baj, ha többet nem találkozunk, én megértem. Itt a többség visszavesz, és megy az ismerkedés tovább zavartalanul az általam diktált tempóban.

Aki tényleg csak szexre megy, az pedig ilyenkor szokott eltűnni. :)


Ez egyáltalán nem jelenti azt, hogy most minden lány egyből rámászik a pasikra, és mindenki könnyű vérű cafka, csak te vagy az egyetlen, utolsó, erkölcsös kivétel. :)

Régen (pl. anyám és nagymamám idejében) is volt olyan nő, akit nem volt nehéz "táncba vinni". És akkor is a férfiak már első körben tettek egy próbát, hogy vajon sikerül-e még aznap este célba érni.

Szerintem nincs olyan hatalmas különbség a "mai lányok" és az elődeink között, én inkább furcsának találom, ha a mi korosztályunkból valaki már most ezen kattog. Mi lesz veled 80 évesen? :D

2016. okt. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Csak akinek gyenge az immunrendszere.:D
2016. okt. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Én 25 év alatt egy férfivel voltam, és az sem most volt, úgyhogy ha most ismerkednék egy szimpatikus úriemberrel, akkor lehet, hogy én lennék, aki tépi a ruhát. Magyarán, sok dolog függvénye az, hogy egy nő milyen könnyen dől ágynak.
2016. okt. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ebből nem lehet erre következtetni. :) Ugyanúgy kialakulhat komoly kapcsolat akkor is, ha valaki egyből beadja a derekát és befuccsolhat akkor is, ha vár vele. A férfiaknak nem kell akkora érzelmi kötődés mint a nők többségének és szerintem természetes, hogy ha vonzódnak egy nőhöz, szeretnének egyből közelebb kerülni hozzá. :) A párom is mondta, hogy aznap este, amikor összejöttünk, egész este az járt a fejében, hogy "Szexelni fogok vele! Szexelni fogok vele!" :D Egy hónap után feküdtünk le, de ez nem rajta múlt. :) Anyáink idejében is ilyenek voltak a férfiak meg azelőtt is, szerintem ez nem annak a hozománya, hogy túl hamar bújnának velük ágyba a mai csajok, legalábbis nem nagyobb arányban mint régebben.
2016. okt. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

Nem vagy te egy kicsit fapi.na?! Már bocsika...


Olyan pasikkal ismerkedsz, akik elsőre ágyba akarnak vinni, és te ebből levontad a következtetést, hogy manapság minden nő ku.rva. Nem látom benne a logikát, de komolyan.


Másrészt két felnőtt ember azért ismerkedik, mert vonónak találják és kívánják egymást. Sima ügy, hogy előbb vagy utóbb az ágyban fognak kikötni. Ezt pedig a legtöbb pasi minél hamarabb szeretné.


De te azt írod, hogy beszélgetni se akarnak veled, hanem egyből vinnének ágyba. Ebből nekem inkább az következik, hogy VELED semmi mást nem tudnak elképzelni, csak szexet. Ez a hozzáállás nem a többi nőt minősíti, hanem téged. ;)

Normális pasi pedig szex után is beszélget és udvarol, elmegy veled programokra, és mélyíti a kapcsolatot. Nem kell ehhez úgy hozzáállni, ha ezt megadod nekik, akkor kiestél a játékból, úgyhogy jobb minél tovább elhúzni.

2016. okt. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem az van, hogy a pasik akkor akarnak mielőbb szexelni a csajokkal, ha nem akarnak vele tovább találkozgatni? Szóval lehet, hogy nem más csajokban kéne keresni a ribit, mert mindenki akkor szexel, amikor akar. Kinyitod a csöpp kis szádat, hogy nem fogsz szexelni addig, amíg nem akarsz, vagy nem állsz készen és kész. Aki tényleg érdeklődik, az nem bánja, aki meg puffog miatta, az úgyis csak megdugni akart. Mindenki boldog lesz.
2016. okt. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!