Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik szakáll férfiasabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik szakáll férfiasabb illetőleg vonzóbb szerintetek?

Figyelt kérdés

Szakállnövesztésen gondolkodok, és kíváncsi vagyok ki mit gondol róla :)

[link]


Bal vagy jobb? Azon kívül, hogy nekem fekete, tehát lényegében a jobbra színben nem hasonlítana, csak fazonra értettem. A kategória azért ez, mert mégis a másik nemnek akarsz tetszeni, illetőleg férfi társak mit gondoltak


2016. nov. 3. 12:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Csakis a baloldali.
2016. nov. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
N
2016. nov. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
A masodik jobb.
2016. nov. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

Elég gáz mindkettő, az első amolyan Zsegedi Zsanádos a másik meg az ilyen proli férfiaka jellemző, akik azt hiszik hogy ettől olyanok lesznek mint a Coldplay énekese meg Jenson Button.


Szakáll csakis egy van: Piedone szakálla.

2016. nov. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
az egy inkább borosta, mint szakűll
2016. nov. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Noblesse Oblige ***** válasza:

Őszintén? Ez nem így működik!

Ahogy most az ecsethaj a divat, és vágat ilyet boldog, boldogtalan, de még sokszor nők is, az nem jelenti azt, hogy a 10 éves kölyöktől az aggastyánig mindenkinek jól s áll! Van aki dögös vele és van aki komplett hülyének néz ki tőle.


Ez van a szakállal is. Van akinek jól áll akár a bozót is, és van akinek a borosta sem áll jól.


Ezt úgy lehet belőni, ha ismerjük az arcod. Akkor kb meg lehet mondani, neked mi áll jó. Vagy kockáztatsz, azt lesz ami lesz.

2016. nov. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#6

Szerintem hiába töltök fel képet, pont annyira tudod megtippelni, hogy néznék ki vele mint én.

50-50% vagy eltalálod vagy nem, nyilván egyetlen megoldás van, növeszted és meglátszik tetszik-e a fazon.

Egyébként nekem a hosszabb elburjánzott szakáll nem az esetem, ez a mindig igazított borostára hasonlító inkább közelebb áll szerintem az arckarakteremhez és a személyiségemhez is. Csak gondoltam kirakok erről egy kérdést

2016. nov. 3. 12:56
 8/17 anonim ***** válasza:
29%

Muszáj választani?? :)

Akkor, a bal.

A jobb oldali nagyon tré. Ápolatlannak tűnhet. Én nem is értem kinek tetszhet? Az emberlánya már azt is szégyelli, ha odalent kicsit megnőnek a dolgok, a hapik meg kirakják az arcukra?! :D

Bocs, de én így érzem. :)

2016. nov. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Baloldali mindenképp. N
2016. nov. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát én egyiket se választanám, nagyon nem szeretem a szakállt egy férfin. Én még nem láttam olyan férfit, akinek jól állt volna, dehát ízlések és pofonok. Vannak olyan férfiak baráti körből, akik hirtelen a semmiből úgy döntöttek, hogy szakállt növesztenek..hát kivétel nélkül mindenki azt mondta, hogy szörnyen áll és szerintük mielőbb szabaduljanak meg tőle. De mondom, ha neked tetszik, akkor hajrá..
2016. nov. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!