Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik szakáll férfiasabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik szakáll férfiasabb illetőleg vonzóbb szerintetek?

Figyelt kérdés

Szakállnövesztésen gondolkodok, és kíváncsi vagyok ki mit gondol róla :)

[link]


Bal vagy jobb? Azon kívül, hogy nekem fekete, tehát lényegében a jobbra színben nem hasonlítana, csak fazonra értettem. A kategória azért ez, mert mégis a másik nemnek akarsz tetszeni, illetőleg férfi társak mit gondoltak


2016. nov. 3. 12:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Csakis a baloldali. A másik egyszerűen igénytelen.
2016. nov. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

Ismételten megkaptam a 0 %-omat. :D

Szánalmas egy bagázs.

Nem baj gyermekeim, elérem a 0%-ot, oszt regisztrálok új névvel. :DD

2016. nov. 3. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Egyik se. A baloldaliról nekem a suttyó kisebbségi rapperek jutnak eszembe, vagy valami cicafiúk, a jobboldali nagyjából elmegy, de azért kicsit túl igénytelen hatást kelt.

Nekem az jön be, ha mindenhol nagyon rövid borosta van, az állán meg picit hosszabbra van hagyva, hogy lehessen benne matatni (a barátomnak ilyen van, imádom piszkálgatni)

2016. nov. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Mindenféle szakállat gusztustalannak tartok a férfiakon, de ha már nagyon muszáj, akkor inkább a baloldali, mert az rövidebb, tisztább, rendezettebb hatást kelt.

A jobboldaliból simán kinézem, hogy reggeli után bennemarad a tojásrántotta darabkája meg a szalonna zsírja, aztán egész nap ott bűzölög... Ugh, nem csókolóznék vele, az hétszentség!


30N

2016. nov. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

nekem a jobb oldali jön be :)

a bal az tipikusan a cicafiúkra jellemző, folyton igazított borosta-szakáll, akiken ilyen van azok nekem már túlságosan metroszexuálisak :) (nyilván ne legyen igénytelen egy pasi, de az ilyen szakállal meg a másik végletet tudom csak elképzelni)


22L

2016. nov. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Válaszokat olvasgatva, azt hiszem kihagyom a szakáll dolgot. Őszinte leszek, jelenleg nagyon jót tesz az egomnak, hogy 27 éves korom ellenére 20-23 év körülinek néznek. Fiatalos arcom van, és teljesen borosta mentes, ennek is köszönhetem ezt.

Igazából erről se szívesen mondanék le, szóval köszönöm a válaszokat, 5 év múlva majd 30 felett talán kipróbálom :)

2016. nov. 4. 00:49
 17/17 anonim ***** válasza:

Az a helyzet hogy most kikaptad a szakál/borosta ellenes nőket. Máskor ponthogy azok voltak többen akik a borosta mellett voksoltak :)


Egyébként meg nem tudom hallottad e a no shave november elnevezésű mozgalmat?

Én egyébként is borostát hordok, de elhataroztam novemberben nincs vágás :) az hogy kinek tettszik majd és kinek nem az nem izgat :)

2016. nov. 4. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!