Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ezzel a rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ezzel a rossz szokasaval?

Figyelt kérdés
A parommal ha hetvegente egyutt vagyunk, akkor 98%-ban sosem tudom magamat normalisan kipihenni. Reggel, amikor 9-ig lehetne aludni, o "elfelejti" kikapcsolni a 7 oras ebresztojet es a csengesre felebredek. O a kikopcsolasa utan egybol vissza tud aludni, en viszont nem es csak forgolodok. A masik eset,h magatol koran felebred es addig piszkal, huzkal az agyban mig fel nem ebredek en is. Most is ez a helyzet... 7-tol fent vagyok mint a nem normalis... Mar millioszor megkertem az ebresztooras esetre de nem tudom, h ebben mi a nehez. A telefonjt viszont nem fogom minden lefekeves elott nezegetni... Apro problema, de mar 2.hete nem tudom magamat kipihenni rendesen. Ti mit tennetek ilyen rossz szokassal?!
2016. nov. 6. 09:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Az alvásmegvonás kínzás. Aki ilyeneket mondana nekem, nem tudnék együtt élni vele.
2016. nov. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, igazatok van mindenben!

10. Sajnos nekem eszembe sem jut hetvegen az ebresztot beallitani,es ez az eset nem mindig tortenik meg. Oszinten, nem hiszem, h egy allitolag erett ferfit figyelmeztetni kelljen mint egy gyereket, h "ugye nem csinalsz rosszat?!"... Ahogy az anyuka irta a 7 eves gyermekerol, h ha egy 7 eves ezt feltudja fogni es o nem, akkor nics mirol beszelnunk!

2016. nov. 6. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!