Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok errol a hozzaall...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok errol a hozzaallasrol?

Figyelt kérdés
Volt egy baratom meg regebben,komolyan terveztuk a kozos jovonk viszont az egyutteles nem mukodott.Sokmindenben csak o akart donteni, az en velemenyem nem igazan szamitott semmibe.Nagyon akaratos volt es voltak meg irritalo dolgai.Kicsit narcisztikus volt a szemelyisege.Aztan en szakitottam vele amut kesobb nehezen dolgozott fel,egy ideig zaklatott is. Kesobb lett nekem is es neki is parja. Nem igen tartjuk mar a kapcsolatot,viszont fulembe jutott,hogy meghazasodik viszont csak utana lesz hajlando osszekoltozni a parjaval aki persze szereti es vszeg bele is megy ebbe,addug meg csak talalkozgatnak. Nem tudon,most ezt azert csinalhatja mert tisztaban van vhol azzal,hogy nehez a termeszete es elobb bebiztositana magat,hogy utana mar parjanak ne nagyon hagyjon menekulot. Persze manapsag a valas eleg gyakori es nem is annyira meglepo,de nyilvan akik mar hazasok naluk ciki lenne par honap utan elvalni,szoval meg inkabb azon lennenek egy darabig hogy lenne menheto es ha pl felesege meg is unna akkor mindig lehet nyomast gyakorolni ra,hogy dehat csalad rokonok,baratok mit fognak szolni :P Nekem is van mar ferjem es nekem fontos volt,hogy kis idot legalabb egyutt eljunk mig elkotelezzuk magunkat. Nalunk ez bevalt ugy nez ki. Igaz ex pasim mar nem erdekel felreertesek elkerulese vegett,csak azert kerdezem mert csak nekem fura ha vki igy gondolkozik es vajon ha vki igy akarja bebiztositani magat az mit gondol ha kesobb mutatja ki a foga feherjet majd attol jobb lesz?
2016. nov. 7. 02:08
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Régen se éltek együtt házasság előtt. És egy életet leéltek együtt. Most meg mindenki elválik főleg akik együtt éltek előtte. Aki képes úgy elvenni valakit hogy nem élt együtt valakivel az valóban szereti az illetőt és nem az alapján dönt hogy az eszére hallgat hogy akivel együtt tud élni hanem a szívére.
2016. nov. 7. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
En is szerettem a ferjem mielott osszekoltoztunk es utana is,bar egyutteles alatt voltak nehezebb idoszakok amiken kozosen tuljutottunk majd osszehazasodtunk. Az eskuvore szant penzt mi gyujtottuk ossze ami regen mas volt mert akkor meg szulok dobtak ossze ugye.Nalunk az egyutteles megerositett abban,hogy biztos egymassal szeretnenk elni. Viszont ha exemhez anno ugy megyek hozza,hogy semmi egyutteles akkor ertek volna szepszammal meglepetesek kesobb. Az ember halgassona szivere es az estere is egyarant szerintem legalabb is.
2016. nov. 7. 02:35
 3/7 A kérdező kommentje:
*eszere
2016. nov. 7. 02:36
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyebkent expasim szerintem mas arcat mutatta mikor meg jartunk,majd csak osszekoltozes utan bontakozott ki az igazi enje szep lassan ami teljesen mas volt mint azelott. Ot semmi mas nem erdekelte csak,hogy bebiztositsa magat egy olyan no mellett aki kiszolgalja majd,aztan elvetette a sulykot mire en eszhez kaptam es dobtam.Most meg lehet ugy van vele,hogy ovatosabb a maga erdekeben valszeg.
2016. nov. 7. 02:43
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudhatod, a mostani párja mit szeret benne, nem vagyunk egyformák. De ez már nem is a te dolgod, hogy evvel foglalkozz.
2016. nov. 7. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztos,h te tanultal az esetbol,es ezert is koltoztetek ossze hazassag elott. Valszeg o is tanult az esetbol,de allitolag a narcisztikusak sajnos nem tudjak,h mit csinalnak.

Orulj neki,h te meg ido elott tudtal lepni.

2016. nov. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1# igen, és nem is voltak boldogok mind. Csak épp ciki volt válni. Kerdező az exed idióta , de szerencsére ez már nem a te gondod.
2016. nov. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!