Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fordult már elő ilyen valakivel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fordult már elő ilyen valakivel?

Figyelt kérdés
Több mint két éve vagyok együtt a barátommal, de idén egyetemre mentünk mindketten; sajnos másik városba. Működik a távkaocsolat, és mindennél jobban szeretjük egymást, együtt szoktuk tervezni a jövőnket is. De van egy csoporttársam, aki elég jóképű, és felfigyeltem rá. Nem akarom otthagyni a barátom vagy ilyesmi, csak meglepődtem, mivel nem fordult még elő ilyen hogy másra figyeljek fel. Mással is volt már így? Nem félrelépési szándékom van, sőt semmilyen szándékom nincs, csak eléggé szimpatikusnak és vonzónak találom a csoporttársam. Lehet hogy bután hangzik, csak nem fordult még ilyesmi elő velem:D
2016. nov. 8. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze, egy idő után - távkapcsolatban meg főleg - ez teljesen természetes. Emiatt ne legyen bűntudatod, tudatosítsd magadban, hogy igen, ez van, vonzónak találom, pont. Nem kell többet belelátni, mint ami (pl. az itt emlegetett "ha igazán szeretnéd, nem vennél észre senki mást", és hasonló butaságok). ;)
2016. nov. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

12 éve vagyok férjnél, vak pedig nem vagyok és hülye sem. Egy-egy férfin én is látom, hogy bőkezűen bánt vele a természet, vagy hogy korához képest mondjuk kifejezetten jól karban van tartva.

De jóképűnek, szimpatikusnak meg vonzónak csak a férjemet tartom. Ezeket a jelzőket te pedig egy másik pasira használod, nem arra, akit állítólag szeretsz.

2016. nov. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jól működhet az a távkapcsolat, ha már már novemberben másra csorgatod a nyáladat, hallod. :D Amúgy persze, ez szinte szokásos dolog. Az ilyen sztorik úgy folytatódnak általában, hogy jön egy mosolyszünet a nagyon jól működő távkapcsolatban, egy egyetemi buli, aztán arra eszmélsz, hogy az elég jóképű csoporttársad mellett (alatt, felett?) fekszel.

Nekem is volt több kapcsolatom egyetem alatt, tetszettek is lányok, de ennyi. Nem ütötte meg azt a szintet az érzés, hogy idegeneket kérdezgessek erről, meg bizonygassam nekik a kapcsolatom nagyszerűségét.

2016. nov. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Gimis szerelem extrém ritkán tart ki.

A tiétek sem fog csak húzzátok egymás idejét.

2016. nov. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyetemnek, miért kell nekikezdeni kapcsolattal?
2016. nov. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Eddig valami 21 fős faluban laktál, ahol voltál te és a barátod mint fiatalság, és a többiek mind 75 év felett? Vagy esetleg dobozban?

Igen, egyébként, mindenkivel előfordul cirka 50-szer egy nap egy átlag nagyobb városban, hogy lát valaki vonzót.

2016. nov. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%

"Működik a távkaocsolat"


Na ez az ami soha nem működik!Lehet áltatni magad,meg ideig óráig húzni ezt az egeszet,de mint látható nem fog sokaig tartani!

2016. nov. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!