Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 éves szűz lány egyéjszakás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves szűz lány egyéjszakás kaland? Ez elítélendő?

Figyelt kérdés

Részegen történt, ráadásul egy aznap, a buliban megismert sráccal. Folytatás nem volt a sráccal.

Jobban járok, ha eltitkolom és nem beszélek róla a későbbi kapcsolataimban?


2016. nov. 8. 13:36
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:

Nem azért ittam, hogy ezt tegyem. Azért ittam, mert buli volt, akkor pedig szoktam. És a sráccal órákon át kavartunk, no meg ittunk, mire eddig jutott a dolog. Tudom, ez nem mentség, egész egyszerűen minden körülmény adott volt, hogy félrevonuljunk, és megtörténjen. Amint kicsit józanodtam, már bántam, szinte közvetlenül utána is.


És ez a baj, hogy magamban sem tudom ezt lerendezni, mert úgy érzem, ez nem én vagyok, közben meg mégis ez történt. Nagyon nem vagyok büszke rá.


Egyébként pedig köszönöm a válaszokat.

2016. nov. 8. 22:55
 22/49 anonim ***** válasza:
49%

Felesleges.

Ez csak neked szégyen és te fogod mocskos módon bánni.

2016. nov. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
100%

Elismerem udvariasan próbáltad lezárni, de a nyilvános kérdésnek az a hátránya, főleg ha nem írod ki, hogy mi legyen a válasz, hogy olyan is lesz, ami nem tetszik.


Írtam már, én nem haragszom rád, és nem ítéllek el.

Jól látod, nem mentség. De azt nem hiszem el, hogy nem tudtad volna abbahagyni az ivást, vagy úgy dönteni, hogy nem teszed meg. Amikor elkezdtetek kavarni, már sejtetted, hogy ez lesz, de még ittál rá. Tudod szánalmas ezzel mentegetőzni. Nézz magadba, tudod jól, hogy már nem akartál szűz lenni józanon sem, és vágytál józanon is a szexre. Az alkohol csak segített engedni az elnyomott akaratodnak.


Lehet, hogy tévedek, de ha most azonnal nem állsz le teljesen az alkoholos bulizásról, akkor ez csak az első volt, és év végére, már túl leszel a 20. pasin. Hiába pontoztatok nullára, nem te vagy az első nő, aki ezt tette, nem álom, amit írtam neked. Hanem megtörtént esetek...


Hiába érzel bántónak, nem én bántalak, hanem te bántod magadat. Én csak megpróbállak a magam lehetőségével megóvni attól, hogy minden hétvége után haragudj magadra, és hogy ilyen hü...ség miatt kiszúrj magaddal, és a leendő családoddal.

2016. nov. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
29%

#21 Jól érezted magad a sráccal? Élvezted a szexet? Jó élmény marad?

Akkor egy percig se bánd.

Bánni akkor kell, ha egy faragatlan barom volt, aki marhára nem figyelt rá, hogy szűz lánnyal van, és emiatt maradandó rossz élményeket hagyott benned - esetleg olyanokat, ami miatt nem tudnád elengedni magad egy következő alkalommal.

Akkor tényleg bánni kell, mert rosszat tettél saját magaddal.


De önmagában az, hogy így vesztetted el a szüzességed, nem szégyellni való dolog. Persze, értem, hogy miért érzed rosszul tőle magad, mert nem így tervezed, meg a nagy szerelem, stb. (ismerem az érzést - én 23 éves koromig tologattam a "nagy ő"-re várva). Másképp tervezted, de így alakult - sok mindennel fogsz még így járni az életed során. :) Ha nem volt rossz élmény, akkor ne őröld magad ezen feleslegesen, hiszen te is ugyanúgy akartad, még ha a pia is volt az oka részben, akkor is. Felnőtt nő vagy, így döntöttél, senkinek semmi köze hozzá.

2016. nov. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
84%
Irtam más kérdésnél, lepontoztak de ide is leirom. Engem nem érdekel nem szeretném tudni hány pasival mit csinált a szerelmem. Én nem mondanám el. Nem annyira gáz 21 évesen most kóstolgatod az életet, majd megkomolyodsz. Ivás részegség az mint mellékelt ábra mutatja olyat tettél amire nem vagy büszke.
2016. nov. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
46%

"Én csak megpróbállak a magam lehetőségével megóvni attól, hogy minden hétvége után haragudj magadra, és hogy ilyen hü...ség miatt kiszúrj magaddal, és a leendő családoddal"


Megóvja... még idegent óvogat a neten, bekakkantok.


Te csak azt akarod, ha neked nem jut, másnak se adja oda.

2016. nov. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
69%

Győzködhetitek itt a kérdezőt, hogy ne bánja, ő mindig is bánni fogja, mert túllépett egy saját magával szemben felállított határt és pont.


Én elhiszem, hogy szar, meg rá sem akarsz gondolni, de ez már megesett, nem sok mindent tudsz vele kezdeni. Nincs ebben semmi szégyellnivaló, a fő probléma az, hogy te szégyelled, mert nem ilyen ember vagy. Én amúgy is azt gondolom, hogy az esetek 80 százalékában hatalmas önbizalomhiányról árulkodik, ha egy nő egyéjszakásra adja a fejét, lehet, hogy benned is volt egy kicsi, mert valahol mélyen szégyellted, hogy még szűz voltál.


Szerintem semmiképp ne titkold el, de szerintem, ha eltelik egy kis idő, te sem fogod ezt szörnyűségként felfogni, így tálalni is lazábban fogod. Csak fel a fejjel. :)

2016. nov. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
69%
Nem jársz jobban,ha nem mondod el. Már a kérdést is azért írtad,mert téged bánt a dolog. Majd annak mond el akit alkalmasnak találsz arra hogy komoly kapcsolatod legyen vele.Őt kevésbé fogja bántani mint téged,pláne ha elmondod és valóban bánod. Több leszel a szemében és nem kevesebb. Mindenki hibázik,de nem mindenki látja be.
2016. dec. 22. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
65%

Most istenem, ha örülnék neki, hogy legalább nem én vagyok az a szerencsétlen, akinek el kell vennie. Meg egy f@ sz járt benned eddig, nem pedig 20. Szóval ennyivel előrébb vagyunk és azóta is bánod, hogy megtörtént. Innentől kit érdekel? Őszintén?

12-14 éves kortól kezdve a többség már nem szűz. Szóval te eddig bírtad.

2017. jan. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
54%

Nézz hülyének, én is gondolkoztam azon, hogy ezt kéne tennem. Nekem nem akkora dolog az első alkalom. Viszont attól a hideg rázna, ha vmi pasi megtiszteltetve érezné magát. Nem akarom, hogy többnek gondoljon, mert szűz vagyok.


(Nem akarok erről privátban perverzekkel dumálni. Olyat sem akarok, hogy "hú, akkor sok perverz ír rád?")

2017. jan. 8. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!