Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 éves szűz lány egyéjszakás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves szűz lány egyéjszakás kaland? Ez elítélendő?

Figyelt kérdés

Részegen történt, ráadásul egy aznap, a buliban megismert sráccal. Folytatás nem volt a sráccal.

Jobban járok, ha eltitkolom és nem beszélek róla a későbbi kapcsolataimban?


2016. nov. 8. 13:36
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

7-es! Nincs igazad, mert szín józanul egészen biztosan nem történt volna meg. A srác amúgy sem közeli ismerős, találkozni nem fogunk, nem is akarnék.

Nyilván nem tenném meg, ha most lennék abban a helyzetben, ergo bánom hogy ez történt, de nem tudom, hogy merjek-e beszélni erről a későbbiekben bárkinek is. Ez itt a nagy kérdés.

2016. nov. 8. 15:01
 12/49 anonim ***** válasza:
84%

1, már nem vagy az

2, te döntésed, te bajod

3, ha jövőbeli párod elítél emiatt inkább nem foglalkozz vele



Egyébként nekem is alkalmi kapcsolatból lett elvesztve. Sose tagadtam, nem csináltam problémát. Utána volt kapcsolatom, a srácot mutattam neki, nem zavarta, nem azért lett vége. És azért se mert megcsaltuk egymást...

2016. nov. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
50%

Most ezt annyira nem kell ám túlgondolni.

Kb ennyi: Volt már barátod?

-Hát komoly kapcsolatom nem volt, egy kicsit lazább volt, vele lefeküdtem, de végül nem jöttünk össze. Ő volt eddig az egyetlen férfi az életemben.

Nem is hazudtál, és kétlem, hogy ilyen szöveg miatt bárki elítélne. Mindig a tálaláson múlik. Mennyivel jobb az, hogy laza kapcsolat, de nem lett komoly, minthogy részegen egy full ismeretlennel feküdtél le? 23/F

2016. nov. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 Titusztitusz ***** válasza:
30%
Ez a történet nem hogy elítélendő,de egyenesen szánalmas...Na...Majd akkor neked is lesz mire visszaemlékezni,mondjuk 80 éves korodban,amikor visszagondolsz majd az "első alkalomra"...Lesz is mire...
2016. nov. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
28%

Nagyjából a 13-as mondta el korrektül, hogy ezt hogy szokás tálalni.

Mondjuk a laza kapcsolat kifejezést, mint olyat, én nem preferálom, de ettől függetlenül amit írt, az perfekt: ha arra terelődik a beszélgetés, akkor nyugodt szívvel mondhatod, hogy komoly kapcsolatod még nem volt, próbálkozásaid igen. Abba meg nem kell belemenni, hogy pontosan ki volt az a próbálkozás, ennyire nem szokás belemélyedni a témába.

2016. nov. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
38%
Élvezted legalább? :D Ha igen, ha nem, akkor is mit foglalkozol másokkal, amúgy is magánügy.
2016. nov. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
68%
A kommenteken lehet a legjobban rohognni
2016. nov. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
59%
Nem szabad eltitkolni:) Persze, az ilyenről nem az első randin kell beszélni de ha már kialakult a kölcsönös bizalom, akkor szerintem ha a pasi normális, csak erősödni fog a kapcsolatotok.
2016. nov. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
24%
Maganugyed. Egyebkent nem az.Senkinek semmi koze hozza.
2016. nov. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
79%

#11 Dehogynem igazam van! Én is azt írtam, hogy józanul nem tetted volna meg.

Igaz azt is írtam, hogy azért ittál, hogy feloldódj, és legyen bátorságod megtenni.

Én azt mondom, hogy ne titkold el, és ne játszmázzál. Az őszinteség, és a bizalom mindennél fontosabb. Persze nem kell az első randin elmondani.

Ha olyan férfivel találkozol, akit nem zavar, vagy nem érdekel, akkor nem gond. Akit meg zavar, az lelép, és kereshetsz helyette egy olyant, akit nem zavar. Ő meg egy olyan nőt, aki nem csinált ilyent. Ez a legjobb mindkettőtöknek.

2016. nov. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!