Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kerültetek már kellemetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kerültetek már kellemetlen helyzetbe, mert valaki azt hitte, hogy flörtölsz vele?

Figyelt kérdés

Rendszeresen előfordul, hogy barátkoznék valakivel a másik nemből, de mivel alapvetően mindenkivel próbálok rendes lenni, flörtölésnek veszik, majd amikor látják, hogy nem vezet sehova, van aki megkérdezi, hogy amúgy meleg vagyok-e.



22/f


2016. nov. 18. 00:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Régebben igen. Úgy neveltek, hogy legyek kedves és hasonlók, ezért barátokat is szoktam dicsérni. Rengetegen hitték azt, 1-1 futómondatra, hogy én bizony akarok tőlük valamit.

Azóta, akivel ismerkedek barátként, semmi hasonlót nem mondok. Mindjárt más a helyzet.

2016. nov. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%

:DDDDDDDD

hát ez hatalmas!! :D szíváááás! :D

nagyon tetszett a történeted, örülök, hogy olvashattam :D

2016. nov. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Kellemetlen csak egyénnek lehet az. Nekem nincs kellemetlen helyzet, így nem.

De nálam is lányok tucatjai értette félre, pedig sokuknak mondtam, van barátnőm.....

És egyértelműen úgy értelmeztek dolgokat mintha tény lenne, kikezdtem velük és flőrtölők. Az összes ilyen húgyagyútól megkérdezném és nem egyszer meg is kérdeztem...., ha fiú lenne, mit hinne????

Kommunikáció???😃

2016. nov. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen!

A kedvenc boltomban kedves vagyok minden alkalazottal és az egyik félreértett. Annyira kellemetlenné vált a helyzet, hogy inkább nem jártam oda hónapokig. Persze, az esik útba, így muszáj volt visszaszoknom. A barátom pedig megunta, hogy ilyen helyzetben vagyok, így bejött velem.

Egyébként ő is azért kezdett el közeledni felém, mert félreértette a kedvességemet, pedig csak a szülinapján köszöntöttem fel facebookon. :D

2016. nov. 18. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 BlackSword ***** válasza:
Aha... De gyorsan tisztáztuk... Aztán jót nevettünk rajta...
2016. nov. 18. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elég kómás voltam amikor kiírtam a kérdést, hirtelen nem tűnt fel, hogy elrontottam.
2016. nov. 18. 05:54
 7/11 anonim ***** válasza:
Van egy meleg munkatársam. Nem beszelt senki rola, es szerintem o nem tudta hogy tudom. Ugy viselkedtem vele, mint ahogy a nokkel szoktam, en is no vagyok. Kedvelem ot a mai napig. Sajnos felreertette es elkezdett kerulni egeszen addig amig nekem is lett baratom. Az is baj volt hogy en a parjaval is kedves voltam, viszont amit nem tudtam hogy o biszex, szoval abbol is felreertes lett, feltekeny volt. Vegul letisztaztam a dolgot vele, kiderult hogy o nem tudta hogy tudom hogy meleg. Elmondtam hogy en nokent kezeltem mindkettojuket es ezert voltam veluk kozvetlen. Azota sokkal jobb viszonyban vagyunk.
2016. nov. 18. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, nem is egyszer. Mivel én is általában nagyon barátságos vagyok mindenkivel- főleg aki tényleg szimpatiku- nem egyszer gondolta tovább az illető a dolgokat. Van akit hónapokig tartott levakarni, annyira "belémesett" pedig csak jót beszélgettem vele (persze jóval idősebb volt, ráadásul nős). Kellemetlen vele az hogy néha együtt kell dolgoznunk. Már nem közvetlen, csak egy helyszínen. De mással is volt ilyen, még ha nem is Ennyire durván. De hát mégse mondhatom egy pasinak sem, hogy nem beszélek veled, mert férfi vagy...
2016. nov. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen,nalam is erthetenul neznek,h miert akarok csak baratkozni! Nekem is fontos,h legyenek barataim meg.

N

2016. nov. 18. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, kb pont akkor, amikor annyi idos voltam, mint Te. Mondjuk ott a srac egy idiota volt, meg kicsit defektes is. Egyutt dolgoztunk, es egyszer megkert, h menjek el vele vmi rendezvenyre. Hat, o ezt annak vette, h randizom vele es utana elkezdett hivogatni telefonon. En kerek-perec megmondtam neki, h egyreszt egyutt dolgzunk, masreszt kollegialis alapon mentem el vele a rendezvenyre, ugyh ne remeljen munkakapcsolatnal tobbet. Erre teljesen kiakadt, meg a fonoknel is jol bemoszerolt, meg sms-ben kozolte, h 1 orat sirt emiatt...szoval teljesen beteg volt a srac. Persze aztan a fonok engem kuldott el, m a srac volt a jobbkeze. Csak gyakornoki melo volt amugy is, meg ismeros szervezett be, ugyh nem sajnaltam :D
2016. nov. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!