Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért a nőkre mondják, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a nőkre mondják, hogy felszínesek, pénzéhesek, stb. , mikor csak a férfiaknál látni gyakorlatban, hogy ezek alapján keresgélnek párt?

Figyelt kérdés
Például a férfiaknál ALAPVETŐ, hogy még Tinderen is kiírják a magasságukat, illetve volt olyan, aki azért utasított el engem, mert nem vagyok elég magas hozzá (15 cm-rel volt magasabb, ami kb. a semmi kategória szerintem). Párkeresésnél előre azon gondolkodnak, hogy mennyi pénzbe kerül fenntartani egy nőt, mintha csak az autójukról lenne szó, sikertelen randik után azt számolgatják, hogy ezzel mennyi pénzük veszett kárba, szakítás után meg azt nézegetik, hogy így mennyi pénzük marad pluszban hóvégére. Én ilyeneket nőtől még nem láttam vagy hallottam soha, kizárólag férfiaktól.
2016. nov. 19. 20:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
30%

Kivétel erősíti a szabályt: nő vagyok, és első a pénz az életemben.

"Meg kell értened, hogy vannak sokkal fontosabb dolgok is mint a pénz.

Igen, csak nagyon sok pénzbe kerülnek"

Megszületni, de még meghalni se lehet nélküle, nemhogy élni. Ilyen ez a mocsok rendszer.

a kapitalizmus vallás

a bankok a templomok, a bankárok a papok, a szegények bűnözők, a gazdagok szentek, a pénz az Isten

2016. nov. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
19%

Tisztelt kérdező!


Mivel szexista módon a mai napig elvárt a "férfi fizet randin és punktum" addig marad ez a "számolgatás", mert nem olyn vicces dupla számlákat fizetni.


Ekkora szexista-feminista uszítást rég láttam, mint ez a kérdés.


Hillary rulz!

2016. nov. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
7%

#2


Csak a politikai korrektség jegyében, mi?


Sajnos arra még várnod kell, hogy a férfiakat internálótáborokba szállítsák. "Sajnos" a republikánusok nyerték a választást a "világ vezető hatalmánál"

2016. nov. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
34%
#14: A képzeletbeli perzsa bakját is minősítette ezzel a hozzászólással, akivel nyitott kapcsolatban él a kicsike, you know.
2016. nov. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
37%

#6


pont ezért élek anyámékkal, ahol az ilyen hülye 3,14csákat kiszelektálják!

2016. nov. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Az ilyeneken mindig jót röhögök...

Egy kérdésem van ehhez: Szerinted milyen férfiak azok,akik csak így válogatni tudnak a nők között,és szerinted mennyi az esélye annak,hogyha van melletted még 100 csaj aki fut utánuk,pont téged fog választani? :)

Igen,te is tudod remélhetőleg a választ.


Én nem számoltam volna soha a pénzt,nem voltak soha ilyen hülye elvárásaim,meg nem is ezek alapján szerettem volna egy nőt magam mellé...

Nos soha igen úgy értsd,hogy SOHA nem kaptam esélyt sem a nőktől,hogy egyáltalán megismerjenek vagy bármi. Kizárólag 1 mp alatt külsőről ítélkeznek,csak rosszul nagyon rosszul. De mivel nem születtem jóképűnek,így aztán esélyt nem kapok...

Pedig nagyon sokat nyerne velem egy nő,és ezt nem én mondtam,hanem egy nagyon jó ismerősöm mondta,aki mindig őszinte és adni lehet a szavára is.

De mivel a nők nem látnak tovább a helyes pofikon,csak az számít nekik,így hát igen felszínesek,ez van sajnos...

2016. nov. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én írtam a felsorolást. Félreértés ne essék, NEM az a probléma, ha valaki otthon lakik!!!444négy

Hanem ha teljeskörűen ki van szolgálva anyuci által, ez van megszokva, és házi rabszolgát keres. A kettő nem ugyanaz.


És nem, nem a p¡navadászok a nyerőek, de mivel azok is bepróbálkoznak mindenütt, elkerülhetetlen a kontaktus velük, és unalmas a válogatás, hogy a szemét a kukába kerüljön, mivel ott a helye.

(Mert attól, hogy nem bonyolódunk kapcsolatba az általam említett kategóriákkal, még nem azt jelenti, hogy ismerkedés sem jön létre velük, mert nem tudni elsőre, ki milyen, kell hozzá néhány beszélgetés legalább.)

A lényeg, hogy nincs senkire ráírva már az elején, milyen, mik a szándékai.

Ha rá lenne... akkor a kedves férfiak is lazán ki tudnák szűrni messziről az IQ light libákat, a pénzéhes p¡csákat, és nem születne annyi kérdés meg válasz arról, hogy a nők anyagiasak, csak a pénzre mennek, stb, stb.

2016. nov. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

érdekes, nekem is volt olyan "udvarlóm", aki a pénzzel jött. állandóan hívogatott telefonon, ha nem vettem fel, akkor sms-t írt, hogy vegyem fel, meghívott egy sütire, amit nem engedett hogy kifizessek, utána mondjuk elhívtam én hogy kiegyenlíthessem a tartozást, de szakításkor mégis ez volt az első, hogy jaaaj ő mennyi pénzt költött erre. :D jaaaaj 3000 forintos telefonszámla. :D

de egyébként szerintem ez nem egészen igaz. férfiakat nem szokta érdekelni a pénz szinte soha. abban értek egyet, hogy a külső sokkal jobban számít nekik, tehát ilyen értelemben felszínesebbek. a legtöbbnek kb elég, és igényli is, hogy a nő nagyon jól nézzen ki. az, hogy mivel foglalkozol, mennyit keresel nem számít igazán. nőknek fontosabb az anyagi biztonság. én csak azt nem értem, hogy miért lenne jobb az egyik a másiknál?

2016. nov. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!