Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van, hogy a 18-25 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy a 18-25 éves nők már ezek alapján választanak párt?

Figyelt kérdés

A kölcsönös szimpátia nem elég. Nem elég, ha jól nézek ki, nem elég, ha jó a dumám. Ezekre kíváncsiak és a lehető legóvatosabb szinte észrevehetetlen módszerekkel tapogatják le, vagy bevárják az információt:

-van-e kocsim, ha igen milyen.

-mennyire vagyok sikeres.

-mennyire élek társasági életet. mennyire fejlett a kapcsolati hálóm.

-van-e munkám, ha igen, mennyit keresek vele, és milyen rangú munka.


Ezekből ha bármelyik is kiesik, vagy bizonytalan a lány felszívódik, vagy többé már nem reagál ha felkeresem. Néha még akkor sem ha egy hétig csókolóztam, sétáltam vele romantikus helyeken és közölte, hogy én vagyok a legjobb pasi.


És itt egyébként főleg egyetemista csajokról beszélek.


2016. nov. 4. 22:52
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
28%
Mert aljadék, büdös ríbanc közülük sok. Főleg ott. De ők a "felsőbbrendűek" természetesen, mert képzettek.
2016. nov. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
69%

magam nevében tudok nyilatkozni

én azért kerestem kb ezek szerint párt, mert huszonévesen megteremtettem magamnak mindent, vettem kocsit, saját lakást, jó munkám volt, és nyilván nem eltartott pasit akartam, hanem olyat, aki velem egy szinte mozog

2016. nov. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
26%

#2 "mert huszonévesen megteremtettem magamnak mindent, vettem kocsit, saját lakást, jó munkám volt"


aha persze.


Vagy befeküdtél valaki alá, vagy beleszülettél a jóba.


Nem adom meg azt a 0,01% esélyt, hogy olyan tudással rendelkezel, amit ennyire megfizetnének!

2016. nov. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
84%

Gondolom te is elvárod egy felnőtt nőtől, hogy legyen munkája, ne a szülei tartsák el és legyenek céljai az életben amikért tesz is valamit. Ugye? Akkor ez fordítva miért ilyen felháborító?

Egyébként meg mindenki azt vár el amit akar. Ha nem talál olyan párt aki megfelel az igényeinek, akkor vagy egyedül marad, vagy lejjebb ad belőlük. Ha meg talál, akkor mégsem olyan elrugaszkodottak az elképzelései, maximum néhány picsogó gyökér nem ér fel hozzájuk.

2016. nov. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
72%

3-asnak:

nem feküdtem be senki alá, és nem születtem bele a jóba - mivel nincs egy élő rokonom se, de ehhez aztán semmi közöd

van végzettségem, munkám, már gyakornokként az átlagnál jobb állásom volt

2016. nov. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
55%

Gratuálok, hogy ennyire tudatlan himsoviniszta itt mindenki. El sem lehet képzelni a második válaszoplóról, hogy ő nő létére egyedül meg tud állni a lábán. Ez lehetetlen! Egy nő nem képes ilyenre! Biztosan csak kinyírt egy öreg gadzag faszit!!

Egyébként nem hinném, hogy mindenki a korosztályomban ezek alapján ítélne, talán nem megfelelő lányokkal ismerkedsz... Vagy esetleg magadban keresd a hibát, lehet, hogy más miatt szívódnak fel. Én személy szerint most nem keresek komoly kapcsolatot, úgyhogy csak a vonzalom alapján ítélek.

2016. nov. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 anonim ***** válasza:
74%
Mert mind a 3 és fél milliárd nő ugyanolyan, és mindannyian pénzéhesek vagyunk, és gonoszok, és aljasak, és szegény férfiaknak esélyük sincs velünk megismerkedni. Szigorúan csak a kiválasztottakkal állunk szóba. Megyek is szóba állni a 8 diplomás, milliárdos, kigyúrt testű mérnök barátomhoz, te pedig menj vissza sírni a sarokba.
2016. nov. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
34%

Mert megtehetik és ezt látják mindenhol. A barátnőjüket viszi a pasija a kocsijával mindenhova, facebookon mindenki pénzes nyaralások képeit posztolja. Ha meg elért valamit, akkor nehogymá' adok-kapok legyen egy kapcsolatban, hanem csak kapok.


#6: Nem hímsovinizmusról van szó, egyszerűen a magyar gazdaság ismeretéről. Elég kevés ember van, aki huszonévesen annyit keres, hogy saját lakást vegyen meg kocsit. De minden jó hátterű családból származó ismerősöm azt hangoztatja, hogy maga építette fel a dolgokat. Nő és férfi egyaránt.

2016. nov. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
77%

ezek tipikus megfelelési kényszer tesztelések.

ha elhencegsz a kocsiddal akkor buta vagy.

ha cikinek érzed,hogy nincs kocsid vagy szar van akkor önbizalom hiányos.

a nők meg nem kíváncsiak frusztrált férfiakra.

annyi a lényeg hogy ne tudjanak belőled magyarázkodást kicsikarni semmilyen szinten.

tök mindegy milyen anyagiakkal rendelkezel,az kell lejöjjön hogy te ku-rvára boldog fickó vagy,aki tisztában van magával.

2016. nov. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
84%

Érdekes, hogy én elég csóró családból jövök, de a testvéreim mind képesek voltak a 20as éveik végére összeszedni egy lakást és kocsit. Igaz, hogy tanulni kellett hozzá meg dolgozni, és azt nem sokan szeretik... Igen, szar az ország gazdasági helyzete, de attól még muszáj valamihez kezdeni és nem csak a síró,panaszkodó magyar mentalitást folytatni.

Egyébként kérdező, az sem biztos, hogy ezeket a kérdéseket azért teszik fel, mert nekik csak a kőgazdag szuperpasik kellenek. Hogy milyen körülmények között élsz, mit dolgozl, mit szeretsz csinálni a szabad idődben, szeretsz-e társasági életet élni lehetnek csak ismerkedő kérdések.

2016. nov. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!