Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt/van cigány pasid? Mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt/van cigány pasid? Mi a véleményed róla, milyen ember, megbántad hogy összejöttél vele?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat!!!!
2010. ápr. 29. 19:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
49%
Barátnőm rossz tapasztalatából kiindulva nem lenne sose. Egy évig volt együtt vele, de nagyon tárgyként kezelte szegényt, mintha csak a saját tulajdona lenne. Ordibált vele, pofozta, egyszóval nem volt jó társ. Egy cigány barátnőm is azt mondja sosem kezdene cigány fiúval, mert a kultúrájukban el vannak nyomva a nők, nem is kicsit. Egy cigány fiú szerinte nem tud tisztelni egy nőt, és ha először pozitívnak állítja be magát, egy idő után előbújik a valódi arca.
2010. ápr. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
51%

Volt (első barátom),de nagyon régen és csak utólag jöttem rá,hogy az (amúgy is csak félig vagy csak valamelyik felmenője az) nem nagyon látszik rajta és abszolút nem olyan a neveltetése meg a stílusa...talán ezért nem is tudatosult bennem sokáig. jó emlékeim vannak róla, nem bántam meg, de ma már nem jönnék össze se vele se más cigány származásúval, mert sajnos azóta sok rossz tapasztalatom volt cigányokkal és köszönöm nem kérek belőlük több 100 km-es körzetben...de sajnos rengeteg van a környékünkön.

18/L

2010. ápr. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
39%
soha nem járnék,gyűlölöm a cigány állatfajt.gázt nekik
2010. ápr. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Nekem volt cigány pasim de nagyon megbántam, mert elvitte a tévémet meg a nyugdíjamat!!!


Marinka néni

2010. ápr. 30. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
én cigány vagyok és homokos..nagyon tetszik egy cigány férfi a neve : Gáspár Győző[Evelinlánya is vonz kicsit]
2010. ápr. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
66%
Nem érdekelne a helyedben hogy cigány-e vagy sem, csak az hogy szeretem.Nem a származása miatt kell összejönöm valakivel,vagy éppen elutasitanom.Egyébként tanulmányok szerint a magyarországi cigányok 90%-ban keveredtek már a magyarságal, ezek szerint ezt őseink sem nagyon utasitották el, "ergo" kicsit ők is magyarok már.S egyes információk szerint nagyon jó szeretők.Ne legyenek előitéleteid.
2010. máj. 1. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
57%
A szerelem nem ismer korlátokat, minden akadályt leküzd. Származást, kultúrát vagy bármi mást.
2010. máj. 1. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
58%
Nekem egyszer azt mondta egy barátnőm hogy csak cigány pasit keres magának, mert a magyarok puha ....mind.Lehet hogy valamit tudnak amit mi nem?Engem is érdekelne a dolog.
2010. máj. 1. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
53%

hát nem tudom én fél cigány vagyok:)de különös fajta utálom a saját cigány részemet és a cigányokat sose barátkoztam velük:)mindig skinekel lógtam míg rá nem vettek dolgokra:)ackos bakancs fekete fűzővel:) meg nagy magyar országos pólót meg igazságot a magyaroknak póló:P

engem imádnak a magyarok:)egyes cigányok a magyart késelik

de ha a én magyar barátaimat betámadják ölök értük:P

és csak magyar lány barátnőm volt tiszteltem szeretem mindet:É amire vágytak megkaptam tőlük undorodok a cigány nőktől:S

2010. máj. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
65%

19.53 -.-" A ciganynok nincsenek elnyomva....ezt jobb ha tolem tudod...Sokszor nagyon tud fajni h magyarorszagon a fajgyuloletnek nincsen hatara...Az igazat megvallva errol a merhetetlen rasszizmusrol is csakis az allam tehet...Megprobalom levezetni a 15 evemmel..szal

A szuleim meg a nagyszuleim szerint az o idejukbe ekkora fajgyulolet nem volt..sot magyar magyar-cigany egyutt mulatott szorakozott harmoniaban elt egyutt....Mig nem jott a rendszer valtas ahol ugyebar mindent lehetett...Szabad szolasjog....Aztan a magyar-ciganyt nem veszik fel sehova....A szuleim pedig apam Zenesz meglett ember...kulfoldeket bejarta mindenhol megfordult mar Europaban a zene altal..tehat nem budos retkes elmaradott stb -.-" Es egyszeruen a szarmazasa vegett nem kap lehetoseget!!! Meg mielott valaki azt mondana h persze h nem kap mert nem is akar dolgozni mert a cigany lusta stb...Elmondom h annyi penzunk volt h vagy eszunk valamit vagy apam felutazik Pestre munkat nezni...Nah most apam nem akarta tolunk gyerekek szajabol kivenni az etelt..ezert elore felhivta azt a helyet ahol biztonsagi ort keresnek SURGOSEN!!! Megerdeklodte h szabad e meg az allas...es a valasz az volt h igen jaj de jo hivott ha akar mar holnap utan kezdhet...Nah most apam gondolkodott...h mi van akkor mert ez szokott tortenni az ilyen allas interview 90%-ban-.-" h felmegy Pestre az utolso penzbol...es amikor meglatja a fonok h gaz van a borszinnel (mert h a borszine fog neki dolgozni -.-") akkor azt fogja mondani h sajnalom de keson jott mert betelt...hol ott elore levolt beszelve az idopont -.-"...

Ezert megkerdezte h Kedves Uram on szamara az nagy problemat jelent e hogy cigany szarmazasu vagyok (ezt azert kerdezte meg h potyara ne menjen fel pestre a kenyer arabol ne vegye ma el ket kiskoru gyerek szajabol ki a kenyeret) Erre a valasz ez volt:

Hujjujjj Hat mennyire latszik???? apam mondta h hat uram cigany szarmazasu vagyok latszik rajtam elegge barna a borom...Nagy problema ez onnek??? Vagy igy is megfelelek...A valasz az volt hogy Sajnalom De Nem..De azert koszonjuk h telefonalt....


NAH akkor mirol beszelunk??? Ciganyok nem akarnak dolgozni hat fele veszik oket lehetoseget se adnak nekik akkor meg hogy meg h Lopnak Hat persze h sokan lopnak hiszen sokan szulok es ki az a szulo aki elbirja nezni h a gyereke ehezek meg szenved ki??? Ti talan lesnetek h a gyereketek szajat kiveri az ehseg..csak arra folyamodnak...Hat nem adnak munkat most meg fokepp hiszen most meg a magyar se kap akkor a cigany...ah olyan nincsen...a ciganynak nincs gyereke nincs lakasa amit felkell tartani a ciganygyerekek levegon elnek meg az iskolaba nekik nem kellenek az megfelelo oktatashoz valo eszkozok..ah azok nem azok varazslok..mar ugy szulettek h ezekkel rendelkeznek...Az allam meg a sok politikus akik milliardokat loptak nem ket vekni kenyeret meg tyukot..milliardokat...h egy orszagot tettek tonkre leszarva 10 millio ember sorsarol....es most meg a nepbe keltek megjobban zsivanyosan a fajgyuloletet h ELTERELJEK A GYANUT MEG A FIGYELMET ARROL H OK MEG AMIG EZEN A SULLYESO HAJON AMIT MEG ELLEHET LOPNI AZT ELLOPJA ES TERELIK A FIGYELMET A CIGANYSAGRA MERT UGYE EGY BUNKBAK MINDIG KELL...PEDIG OK A MOCSKOSAK MEG ALJASOK........ERDEKES 30-20 EVVEL EZELOTT nem volt ekkora a fajgyulolet...MERT A KOMONIZMUSBA NEM LEHETETT FELELOTLENUL BESZELNI RASSZISTA MEGJEGYZESEKET HANGOZTATNI SENKI SENKIRE...MEG VOLT MUNKA JOBB LET ELERESEROL GONDOLKODTAK NEM ARROL INNEN MEG AMONNAN MENNYIT TUDOK LESIKKASZTANI...ELLOPNI...ES AZ A LEGROSSZBB H A GYEREKEKBE IS BENNE VAN EGY A RASSZIZMUS MERT NEM A GYEREK A BUNOS HANEM A SZULO...AKI ILYEN GYOKERET HAGYOTT A GYEREKBEN...

2010. aug. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!