Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hova, melyik országba vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova, melyik országba vagy városba költöznétek a párotokkal, ha az anyagiak nem jelentenek akadályt?

Figyelt kérdés

Gyerek még nincs, később tervezünk.A jövőt illetően szeretném jól átgondolni, és persze a gazdasági helyzet is döntő szempont.

Mindketten beszélünk németül és angolul.

Akinek lenne lehetősége(anyagiakban) melyik európai városba költözne?

Hogy képzelnétek ezt el?Előbb albérletet kivenni, később lakást vagy házat venni?

Esetleg néhány európai országban megnézni milyen az élet, és később dönteni?



2013. szept. 18. 13:12
1 2
 1/14 Girgoy ***** válasza:
Görögországba.
2013. szept. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
hát ha anyagiak nem jelentenének gondot, házat vennék, elsősorban valahol Budapest környéki települések valemelyikén, vagy valamelyik peremkerületben. Szeretünk itt lakni. Ha ez mégsem járható út, akkor vagy északra mennénk, a férjem szereti az északi országokat, Finnország, Dánia, Hollandia, Írország, én viszont délebbre mennék, Spanyolország, Olaszország, esetleg még a németek felé hajlok. Ha kontinenst kéne választani, akkor Amerika vagy Ausztrália tetszene még.
2013. szept. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én maradnék itthon, de vennénk egy nagyobb telket, szép családi házzal, az biztos, valahol a főváros közelében.
2013. szept. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hármas vagyok: ha nagyon muszáj lenne elmenni, akkor mondjuk Észak-Európa jöhetne csak szóba nálam, de párom is hasonlóan gondolkozik, amellett, hogy neki az USA is megfelelne.
2013. szept. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Egy nyugodt csendes, aránylag szegény ország, tengerparti falujába.:))
2013. szept. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
SVÉDORSZÁG!!
2013. szept. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha az anyagiak nem jelentenének akadályt, akkor maradnék Magyarországon.
2013. szept. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én szívem szerint Kanadába, Vancouverbe:


[link]


Ha minden pénzem meglenne, akkor Bora-borára:

[link]


Egy ilyen vízen lévő kis kunyhóba (tudom, hogy ezek ilyen kis hotel kunyhók, de ha már az anyagiak nem jelentenek akadályt, megvenném) :)

2013. szept. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Észak-eu-ba semmiféleképpen sem, nagyon elhiszem, hogy magas az életszínvonal, meg milyen jó is ott...De a nyár azért igencsak hiányozna nekem, ami a boldogságomat is befolyásolja. Nemcsak a napfény, de a meleg miatt is. Úgy Skandinávia nálam kilőve, olaszban nem olyan jó mostanság, SPanyolo., Portugália katasztrófa munkaügyben, Görögo-hoz és Mo-hoz hasonlóan. London, Anglia is eléggé zord vidék a mostanihoz képest. Szóval akármennyire is jó arra az élet, én képtelen lennék a mindennapos esőhöz hozzászokni. Úgyhogy nekem leginkább Fro. lenne az ideális, egyébként is sok a bevándorló, v. Berlin.
2013. szept. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Balatonfelvidékre.
2013. szept. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!