Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti gondolkodnátok-e komolyban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti gondolkodnátok-e komolyban olyan lánnyal, aki első alkalommal lefeküdt veletek, sőt ő kezdeményezett?

Figyelt kérdés
2016. nov. 23. 13:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
35%
9 vagyok: csak a két végletet írtam le, nyilvánvalóan van átmenet a kettő között is. Csak már így is túl sokat írtam, nem akartam még az egyéb alternatívákat elemezgetni- de mindre igaz az, hogy ha ott és azonnal nem akarja, akkor értelmes hangon, értelmes emberek között ez következmények nélkül megbeszélhető.
2016. nov. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Emberek, az van a kérdésben, hogy ez már megtörtént.
2016. nov. 23. 15:00
 13/21 anonim ***** válasza:
35%
Egy újabb kérdés, ahol nem a mi véleményünk számít, hanem az, hogy az ő ismerőse mit miért csinált, és a statisztikából akarja kitalálni. Rossz hír: nem fog menni.
2016. nov. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
19%
Hááát gratulálok annak a nőnek, aki az első randin lefeküdne velem, ugyanis vagy vak, vagy nagyon súlyos ízlésficamban szenved a delikvens nőszemély. :D
2016. nov. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Te is lefeküdtél vele, nem csak ő veled. Akkor mi is a kérdés?
2016. nov. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
21%

15.

A kérdés helytálló. De mint tudjuk "Amit szabad Jupiternek..." Vannak tettek, amelyek helyességét az dönti el, ki teszi. Ez pont az még ma is. Sokak szemében nem mindegy, hogy nő vagy férfi.

2016. nov. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
82%

"De mint tudjuk "Amit szabad Jupiternek..." Vannak tettek, amelyek helyességét az dönti el, ki teszi. Ez pont az még ma is. Sokak szemében nem mindegy, hogy nő vagy férfi."


Baltaagyú, ostoba, semmirevaló mákvirágok szemében dönti ez el, és csak azok használnak komolyan ilyen mondást.

Értelmes ember ennél racionálisabb és kevésbé ítélkezős.

2016. nov. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
70%
Nem.
2016. nov. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Igen, én is lefeküdtem vele. Vagyis ő is lefeküdt velem. Mi tagadás. Láttam rajta, hogy akarja, nagyon is, de ő volt a félénkebb, vagy csak nem tudta akarom-e, illetve helyes-e, így én próbálkoztam, nyertem, nem volt benne semmi erőszak (ecsetelték is, nem is lenne könnyű feladat).

Szerintem se ezen múlik, engem ő komolyan érdekelne, nem csak szexre kellett, tudom, hogy ő sem ilyen, ha nem lépek, várt volna vele, nem csak szexre megy, nem kalandozgatós típus, de sajnos egy közös ismerős (részemről már csak volt, és eleve csak egy rövid, felszínes ismeretség volt) csupa csupa "jóindulatból" próbálja meggyőzni, hogy egy ribizli vagyok.

Tudom a statisztika nem segít azon, hogy ő mit hisz rólam, de ettől függetlenül érdekel mi az általános vélemény erről.

2016. nov. 23. 16:32
 20/21 anonim ***** válasza:
Bizonyítsd az ellenkezőjét, ha látja, tapasztalja, hogy hűséges vagy, akkor sztem nem fog hinni annak a rosszakarónak.
2016. nov. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!