Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van meg valaki aki noi bundabu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van meg valaki aki noi bundabugyiba szokott masztizni ha nincs parkapcsolata?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 30. 11:54
 1/9 anonim válasza:
Nem, te vagy az egyetlen.
2010. ápr. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én mindig kérek az aktuális nőimtől fanszőrt, és én arra szoktam, ha otthagy.
2010. ápr. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem én harisnyában szoktam, meg zacskót húzok a fejemre.
2010. ápr. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Debilek xD

Béci voltam

2010. máj. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én párkapcsolatban is bundanadrágimádó vagyok,néha a nejem mellé a takaró alá úgy vágódok be,hogy ilyet vettem fel.Ő elfogad igy,

az előjáték alatt ilyenkor"fűtött"alsóruházatban vagyok.Imádom,most mit csináljak...

Amúgy amikor elengedem a fantáziám pl. a mesékbe repülök,és a hókirálynővel képzelem magam intim helyzetbe.Hatalmas szoknyája alatt extra bő,térdigérő, sarkirókából készült bundabugyit találnék.(állatvédők bocs...)Átölelném és...

2010. jún. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok.Imádom a bundabugyikat,az arab nők bugyogóit,és a most divatban levő női nyári térdnadrágokat.(a nyáriak közül azokat amelyikek a legbuggyosabbak,legbővebbek)

Ezen a videón egy orosz csaj van,nem tudom mit vesz fel (meleg alsót?),nekem szexi.

www.youtube.com/watch?v=T0vYRTBCyF4

2010. aug. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha imádod a bundabugyikat,akkor egy újonnan összejött kapcsolat alatt a bugyogórajongás azért csak marad nem?
2010. nov. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valamikor egy nagy női bundába burkolózok,ez felizgat,és utána jön egy jó maszti.(kinek a pap,kinek egy prémekbe öltözött papné ...D)Persze ez párkacsolat alatt is megy nálam...
2010. nov. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Érdekes,hogy egyetlen nőről sem tudok,akit izgatnának a bundabugyik.Pedig ők is nevetnek ha ez a fajta nadrág szóba kerül,vagyis ezek szerint sikamlós téma ez számukra is...
2016. márc. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!