Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek/lányok! Miért van ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek/lányok! Miért van ez?

Figyelt kérdés
Beszélgettem a minap egy régi hölgy ismerősömmel, kivel mi történt az elmúlt 10 évben. Neki egész jól bejött az élete, diploma, gyakorlat a szakmájában, stabil párkapcsolat, anyagi biztonság (a párjának a szülei egy vállalkozás tulajdonosai, most abban dolgoznak mind a ketten). Érdekes mód ő inkább élne egy "hegyi erdő közepén egy házikóban". Nekem az ellentéte jött össze, fősulit nem tudtam befejezni, anyagilag durván padlóra kerültem, véget ért a 7 éves kapcsolatom. Nemrég sikerült ebből önerőből kimásznom és elhatároztam soha többet nem teszem ki magam ennek. Felszámolom a jelenlegi életem és gazdálkodni fogok saját gazdaságban tanyán. Az érdekelne, hogy szerintetek udvariasságból írta amit írt, vagy tényleg elégedetlen volna a saját életével. Ti is voltatok/vagytok így vagy mondtok ilyeneket ? Bocsi ha hosszú lett és köszönöm a válaszokat.
2016. nov. 25. 21:38
 1/1 RoseTyler ***** válasza:
100%
Hát, nekem aránylag kényelmes életem volt/van (bár karrier meg munka szempontjából nem sok jó jutott), de info szak helyett átmentem agrárra, és minden vágyam, hogy valami nyugodt helyen megcsináljam egyszer a saját kis gazdaságomat. Sok kényelmi dologról is hajlandó lennék ezért lemondani. 32N
2016. nov. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!