Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lepnéd meg önmagad a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lepnéd meg önmagad a szülinapodon? A kérdés apropója egy magányosan töltött születésnap.

Figyelt kérdés
2016. dec. 3. 23:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Milyen nemű vagy ?? Amúgy, valami jó program ? :)
2016. dec. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Boldog születésnapot, nekem is ma van/volt. :D
2016. dec. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
46%
Mindig vásárlással, imádok pénzt költeni!
2016. dec. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
53%
Egy öleléssel.
2016. dec. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
52%
Egy barátnővel. Jééé, bő egy hónap múlva aktuális is lesz. :)
2016. dec. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Blade Bone ***** válasza:
Vettem magamnak egy telót :) csak már nem működik. :/
2016. dec. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ha nem hívják fel a figyelmemet külön, hogy születésnapom van, akkor simán elfelejtem.

Számomra teljesen érdektelenek az ilyen b**ziskodások, a névnapomról pl. azt sem tudom, hogy mikor van, kb. annyit tudok, hogy valamikor nyáron.

Ha nem kéne praktikus okokból megjegyeznem a születésnapomat, már rég nem tartanám észben.

Szóval nekem teljesen ugyanolyan nap, mint a többi.

2016. dec. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Egy szabadnap.

Egy jó ebéd vagy vacsora valahol, este egy üveg bor.

2016. dec. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Én sem rajongok a születésnapi ünneplésért. Valaki adjon egy Martini Astit, a többi nem érdekel. :D De ha magamat kéne meglepnem, akkor rendelnék estére egy pizzát, mellé megpöffenteném az Astit, a konkrét ajándékom pedig egy Boss parfüm lenne, mert kajak bejön a fahéjas illata, és az ára miatt úgysem tudok sűrűn venni. Ámen.
2016. dec. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Tegnap előtt volt a szülinapom :)

Vettem magamnak egy kabátot :)

Én azt vallom hogy sokszor egyszerű napok sokkal jobbak mint a születésnapjaim amire úgy rákészülök és semmi nem lesz belőlük.

2016. dec. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!