Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mivel lepnéd meg önmagad a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lepnéd meg önmagad a szülinapodon? A kérdés apropója egy magányosan töltött születésnap.

Figyelt kérdés
2016. dec. 3. 23:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Egy luxusprostival.
2016. dec. 4. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
délig alvással :)
2016. dec. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
A battlefield 1et vettem magamnak mikulásra. Ja bakker az csak 2 nap múlva lesz....asszem kell még valami :D
2016. dec. 4. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Én tavaly karácsonykor voltam egyedülálló. Vettem magamnak egy gitárt. Utána a többi már nem érdekelt. Örültem :D

30/N

2016. dec. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Sosem voltam meg wellnesshetvegen de olyan jo lenne csak egy nap egy olyan helyen ahol reggeltol estig kinyalnak a fenekem.Reggel alhatnek ameddig akarok (most evi 1ilyen reggel van kb),minden kaja keszen,elem teve,masszor,jakuzzi,jo konyv vagy jo film es az egyik elottem szolora reflektalva,nekem meg a cinzano asti a top:))))szoval igy.Lustalkodas,toltodes.
2016. dec. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálnék valamit, amit még soha addig, kilépnék a komfortzónámból, és mittudomén, egyedül elmennék moziba vagy egy szórakozóhelyre/bárba, kipróbálnám, tényleg olyan-e, mint a filmekben :D Vagy csak simán felfognám ugyanolyan napnak, mint a többit, és nem foglalkoznék a kérdéssel. Hangulattól függően ez a két véglet lenne.
2016. dec. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Sunshinedoll ***** válasza:

Isten éltessen!

Menj el moziba, nézz meg egy jó filmet, aztán hívd meg magad vacsorázni valami szuper helyre :D Én még egy parfümöt is vennék magamnak.

2016. dec. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

elmennék egy spa-ba, fodrászhoz (szeretem amikor masszírozzák a fejem és jó illatú dolgokat kennek rá :D), aztán elmennék vacsorázni egy olyan étterembe amit nagyon szeretek, esetleg moziba.

vásárolni nem vásárolnék szerintem, mert az nem lenne különleges. mindig meg szoktam venni amire vágyok. viszont ilyen drágább programokat nem szoktam szervezni magamnak.

2016. dec. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, jókedvre derítettek és boldog születésnapot minden decemberinek :)
2016. dec. 4. 14:24
 20/21 anonim ***** válasza:
Boldog szulinapot! Az enyem ugyan nyaron van, de en pl a 29-en voltam maganyos. Megleptem magam egy barcelonai uttal. Eleg birtelen otlet volt, de talaltam oda-vissza 30 euroert repjegyet. Foglaltam egy hostelben helyet, es indulas. A szulinapom estejen beultem egy helyre sangriazni neg tapasozni, neztem a tengert, beszelgettem a helyiekkel. Szuper volt.
2016. dec. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!