Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak szerintem beteges?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak szerintem beteges?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm, akinek 17 évesen meghalt a barátnője, most 29 éves és még mindig nem tette túl magát rajta.

Elvileg egymásnak voltak az első nagy, igazi szerelmei, emiatt részben talán érthető.

De ő azóta nem volt nővel, nem volt semmilyen nemű kapcsolata, legfeljebb baráti.

Csak szerintem beteges ez egy kicsit?


2016. dec. 4. 22:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Figyelj, manapság már mindenki "beteges", akármit is jelentsen ez. Mindenkinek más a beteges. Számomra nem beteges, hogy már többször megvagdostam magam. Kinek mi..
2016. dec. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Persze hogy nem normális. De az ő élete azt csinál, amit akar, másnak nincs joga beleszólni.

Ha elb..ssza az egész életét, akkor elb..ssza.

Keressen fel egy pszichológust.

2016. dec. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem normális cselekedet... De egy nem normális dologra nem lehet normális választ adni.
2016. dec. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem normális cselekedet... De egy nem normális dologra nem lehet normális választ adni. Egy fiatalon első nagy szerelem halala nem normalis dolog
2016. dec. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Fiatalon meghalni eleve nem normális sajnos.

Valahol értem, mert én sem tudnám túltenni magam, ha elveszíteném a párom.

2016. dec. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
18%
Tök jó, hogy nemhogy segítenéd, még bele is rúgsz. Jellemző a nők 100%-ára.
2016. dec. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Párból ezer lehet, szülő, gyerek, testvér, az a kemény... lehet, hogy ők ma már együtt sem lennének. Így, hogy csak, mi lenne, ha... szinten megy, könnyű elképzelni, hogy ő volt a nagy Ő.
2016. dec. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

Én megértem szegényt.

Hogyha nem akar már senki mást se, akkor az az ő dolga.

2016. dec. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem normális dolog és valószínűleg más oka is van, csak erre fogja.
2016. dec. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
Tudod mi a beteges? Megmondom.. az, hogy az emberek nem a saját életükkel törődnek, hanem a máséval. Ez az igazi népbetegség.
2016. dec. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!