Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érezzem magam felnőtt nőnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érezzem magam felnőtt nőnek?

Figyelt kérdés

Olyannak érzem magam lassan 24 évesen, mintha kamasz lennék.. Külsőre-belsőre. Belsőre kamaszként koravén voltam, bár azóta fejlődtem azért, nagyjából ugyanolyan vagyok 10 éve kb. Külsőre se igazán vagyok nőies, néha erőt veszek magamon és húzok szoknyát, de akkor is inkább laza az összkép, mint nőies.

A párommal is inkább vagy szurkálódóan-viccesen viselkedek, mint valami tini, vagy bújós és "cuki" vagyok, mint egy kislány.

Úgy irigykedem a velem egykorúakra, akik adott esetben tudnak komolyak, szexik, elegánsak, csábítóak, úgy általában felnőttek lenni. Főleg kapcsolatban. Szeret ilyennek a párom, és én se akarok kifordulni magamból, de néha jó lenne, ha nem cuki kislány lennék vele, vagy bolond kamasz, hanem Nő. De nem tudom, hogyan kell. Próbáltam már párszor komolyan viselkedni, vagy csábítóan, vagy felvenni valami szexi ruhát, vagy ilyesmi, de inkább éreztem magam nevetségesnek, mint felnőttesnek, nagyon idegen volt az egész.

Érzett már valaki így? Mit tudnék tenni, hogy kicsit "felnőjek", de önmagam maradjak közben?


2016. dec. 6. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
De mi a fenének akarsz megváltozni, ha a párod úgy szeret, ahogy vagy?! Nagyon sok férfinak pont az ilyen típusú nők jönnek be. Amúgy meg nem attól lesz valaki nő, hogy szexi ruhát hord meg csábítóan viselkedik, vagy ilyen hú de komolyan veszi az életet. Van akinek ez áll jól ,van akinek az, de az senkinek nem áll jól, ami nem ő maga. Ha te magadra erőltetsz egy ilyen szerepet, akkor csak egy görcs lesz belőled, amivel taszítani fogsz mindenkit, végtelenül kiábrándító, amikor valaki játssza a "komoly nőt" és nevetséges, de ezt te magad is írtad, hogy így érzed magad.
2016. dec. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, de így meg zavar. Pl szex közben nem érzem magam igazán kívánatosnak, nem élvezem annyira. Stb. Írtam, hogy nem akarok kifordulni magamból, csak kicsit változtatni.
2016. dec. 6. 18:38
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
En kb. hasonloan ereztem magam 16-17 eves koromtol kezdve (rengeteg magas, nagyobb mellu, akkor nagyon nocisnek tuno - ma mar inkabb eroltetettnek :D - lany vett korul az osztalyban). Azokban az evekben vegig egy baratom volt, mellette sosem kellett nonek lennem, lehettem nyugodtan tinilanyos huszonevesen is. Es az is voltam :D. Akkoriban raadasul modellkedtem, mindig feloltoztettek, kisminkeltek, sokkal idosebbnek ereztem magam, de szexinek sosem... aztan megismertem a paromat, aki meg ebben az allapotomban ismert meg, viszont o mar akkor 29 eves volt, en alig 20, es a beszelgeteseink alapjan egyertelmuve tette, hogy o nore vagyik maga melle, igy nemi ido alatt elonyomre formalodtam, es mar nem erzem magam kellemetlenul noies, szexi cuccokban, sot inkabb en vasarolom az ujabb es ujabb harisnyakotoket :"D. Tehat osszegezve tapasztalatom szerint, amig nem kerulsz uj helyzetbe, magadtol nehez valtoztatni.
2016. dec. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

szomorú és nem a barátod ellen mondom: az adja a legjobb motivációt, ha valaki mellett nő akarsz lenni. azaz ő mit hoz ki belőled.


egyébként én se voltam sose alapjáraton nőies, viszont pár éve érdekel. leginkább próbálgatással találod meg, mi az, ami nálad belefér.


pl. a szemem szinte sose sminkelem, viszont rúzsozok mindennap, mert jól érzem magam tőle, nem kell rá figyelni, és észrevettem, hogy másoknak is bejön. egyetlenegy árnyalatot szeretek igazán.


a körömlakktól is másképp érzem magam, piros árnyalatokban (rövid a körmöm, és nem voltam, nem is megyek körmöshöz). a hajamra nem rakok semmit, a fazonnal kísérletezek, viszont festem.


általában nagyon kényelmes ruhákban járok. egy-egy elegáns valamitől viszont ez is más lesz. lehet egy klassz blúz, vagy fülbevaló.


fehérneműből nem találtam olyat, ami kényelmes, nem vág be, nincs benne merevítés, és gyönyörű. általában egyszínű feketét hordok, viszont tökéletes szabásút, amiben nem leszek hurkás.


szoknyát nem veszek fel soha, de rájöttem nemrég, milyen klassz viselet az egyberuha.


kérdezz még nyugodtan. én is az egyszerűségre törekszem, nem arra, hogy mindig igazgatni kelljen magam, és mégis nőiesnek tartanak.

2016. dec. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

22 évesen én is ezen gondolkozom évek óta. A cuki, kedves, aranyos jelzőket már hallottam párszor, és bár jólesik a lelkemnek, de azért mégsem ugyanaz, mint amikor esetleg azt mondják, hogy "de jól nézel ki", "milyen szép vagy". Az utolsó kettőt annyira ritkán hallom, hogy zavarba is jövök (mindegy, milyen nemű ember mondja éppen).


Így vagyok önmagam, de időnként tényleg jól esne kicsit nőnek lenni külsőleg is, nem csak fejben.

2016. dec. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nincs veled semmi probléma, a leírtak alapján inkább életvidám vagy. Ha adott helyzetben tudsz komoly is lenni, akkor ez teljesen normális. Attól nem leszel felnőtt és nőies, ha teljesen komoly vagy, és az összes humort kiölöd magadból. A külsőddel sincs baj, sőt gondolj arra, hogy 40 évesen is fiatalabbnak látszol majd. Ne akarj erőből megváltozni, mert hidd el ezek jó tulajdonságok, látod a párod is így szeret.
2016. dec. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#4

Igazság szerint a barátom hozta ki belőlem, hogy kicsit nőiesebb akarjak lenni :D

A szemem nem igazán bírja, ha ki van festve, a spirál alig csinál valami különbséget (bár régen párszor próbáltam, és belülről egész máshogy éreztem magam tőle, lehet ki kéne próbálnom újra), a rúzs nálam kizárt, nem szép formájú a szám, és még a sima szőlőzsírtól is agybajt kapok, hogy ragad meg kenődik meg csúszik :D

A körmeim mondjuk mindig ki vannak festve, és picit hosszúak, de most is pl világítós pink olyan két hete, semmi komoly :D


Többiek:

Lehet, hogy rosszul fogalmaztam: nem savanyú és öreges és mogorva akarok lenni :) Csak néha, főleg mikor a párommal kettesben vagyunk, akkor jó lenne a "bújós kiscicán" kívül kicsit mást is produkálni.


Mindenkinek megy a zöld pacsi.

2016. dec. 6. 19:09
 8/10 anonim ***** válasza:

5, 6, úgy vettem észre, a kérdező a külsőről beszél, és arról, ahogyan érzi magát tőle, nem a komolyságról.


még az igazi nő filmes kliséjében is benne van a játékosság, az évődés, a szárnyalás, szabadságérzet.

2016. dec. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Menj el kicsit a krumpliföldre kapálni, akkor nem agyalsz ennyit
2016. dec. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9

Szoktam kerti munkát végezni, és aközben épp, hogy hatszor annyira gondolok túl mindent (végülis a kapálgatás nem igényel nagy szellemi munkát, ilyen téren rohadtul ráérek)

Egyéb ötlet?

2016. dec. 7. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!