Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ellök magától a párom, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellök magától a párom, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Idilli, mesebe illő párkapcsolat volt a mienk, de nehany honapja anyagi gondjai támadtak, amibol ugy tunik, nem tud kimászni. Azt mondja, nem szeret, hirtelen elmúltak az erzesei, es hogy ha tönkremegy az élete, akkor egyedul megy tönkre. Tudok valamit tenni, vagy ennek a kapcsolatnak mar vege?
2016. dec. 6. 23:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanebben a helyzetben voltam,súlyos anyagi problémánál nem tudtam mérlegelni sem koncetrálni a párkapcsolatomat és nem is foglalkoztam vele, hónapokon keresztül tartott,de küzdöttem kimásztam belőle,a páram kitartott mellettem
2016. dec. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem próbáld megnyugtatni, a pénz nem minden. Türelemre van szükség. Ha tényleg szereted, ilyen helyzetben bármit mond állj ki mellette, ne hagyd magára, mert azzal csak ártanál és ha ő is szeret, akkor csak rosszabb lenne, ha vége lenne. Kitartás!
2016. dec. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem szeretnem magára hagyni, de akármit mondok, csak tol el :( Borzasztó az is amit én érzek, meg az is, ami vele tortenik. Lehet hogy szeret, csak most nem tud ram is koncentralni? Lehet, hogy nem akar magával rantani a rosszba? Lehet, hogy fel attol hogy csalodik es én nem tartok ki mellette? Vagy lepjek le, mert hülyét csinálok magamból? Egyebkent nem is rogton mondta el hogy mi a helyzet, csak hetek utan húztam ki belole a sztorit.
2016. dec. 7. 00:01
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

Én is csak azt tudom erősíteni, amit már előttem is mondtak! Tarts ki mellette, mondd el neki, hogy nincs egyedül a problémájával, ott vagy mellette, és nem vagy hajlandó magára hagyni. Jóban és rosszban is kitartasz mellettem, mert szereted, és szükséged van rá. Az én párom is ilyen volt, hogy ez csak az ő gondja, türelmes voltam hozzá és a végén sírva fakadt, hogy mennyire hálás hogy nem hagytam magára, amikor ilyen elviselhetetlen volt.

Tarts ki, túl lesztek rajta, és hálás lesz neked! :)

2016. dec. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Anyagilag sajnos nem tudom támogatni. Folyton dolgozik, alig találkozunk. Mit tehetek azert, hogy jobban érezze magát? Néha azt érzem hogy mar csak azzal, hogy meg sem szólalok. Néha papolok neki arrol hogy mennyire fontos, es akármi tortenik, a kedvese vagyok. Haszontalannak érzem magam.
2016. dec. 7. 00:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!