Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a jó egy párkapcsolatban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Egyszerűen elképzelhetetlennek tartom, hogy valakivel összekössem az életemet, vele tervezzek jövőt, kompromisszum kössek. Túl önző vagyok ehhez, hedonista. Miért osszak meg bármit is? A monogámiában nem hiszek, szerintem elavult dolog. Miért egy emberel legyek ha 7 milliárd van a Földön?


Mi a jó ebben?


2016. dec. 13. 15:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%

Ezt kicsit nehéz elmagyarázni valakinek, aki érzelmileg visszamaradott, vagy szociopata (te esetedben inkább ez az opció tűnik pontosabbnak a leírásod alapján).


Nem sértésből, de ha tényleg nem érted, nem is fogod érteni.

2016. dec. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
8%
A meleg leves az asztalon.
2016. dec. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
58%
A kapcsolat. Hogy tartozol valakihez aki megèrt és szeret. Akivel új dolgokat tanulhatsz és hagyományokat teremthetsz. Akivel családot alapíthatsz és boldogan élhetsz, aki maj vén rozoga korodban is annak az embernek lát majd mint mikor beléd szeretett és jöhet bárki jobb neki te leszel a tökéletes mert mindig az voltál.Majd ha érettebb leszel megérted, gyakori,hogy fiatalon félsz az elköteleződéstől de jön majd valaki aki sz egész világod a feje tetejére állítja és megmutatja neked egy teljesen más oldalad.
2016. dec. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%
ALERT! WARNING! Alacsony érzelmi intelligencia detektálva. Bi-bííp-bi bííp...
2016. dec. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
# 3, amit leírtál az nekem egyenlő egy rémálommal.
2016. dec. 13. 15:36
 6/21 anonim ***** válasza:
86%
Mert még egy éretlen gyerek vagy :)
2016. dec. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
98%
A válasz, hogy neked semmi. Egyetlen pozitívumot sem soroltál fel, mert nem is tudsz ilyet és nem is akarsz. Minden rosszindulat nélkül írom, hogy te tényleg válaszd az egyedüllétet, mert bárki melletted csak szenvedne és te is rosszul éreznéd magad. Nem kell mindenkinek párkapcsolatban élnie, így színes a világ.
2016. dec. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
5%
Amit a #3-as leírt, olyan csak a mesékben létezik. A valóság ennél sokkal cudarabb és bonyolultabb. Ha egy kapcsolat csak azon múlna, hogy két ember szereti egymást, akkor mindenkinek lenne párja és minden ember boldogan élne, de a valóság ennél összetettebb. Hány kapcsolat is végződik válással, szakítással? Azt hiszem jóval több, mint az amelyik egy életre szólna.
2016. dec. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Voltam kapcsolatban, voltam menyasszony. Az egyik partnerem eleinte hasonlóan gondolkozott mint én, nyitott volt, swingereztünk, hármasoztunk, kibeszéltük milyen volt mással. Külön kasszán voltunk, mindenki azt csinált amit akart, de mégis birtokolni akart és ki akart sajátítani.
2016. dec. 13. 15:56
 10/21 anonim ***** válasza:

Nem kell mindenkinek kapcsolatban elnie.

Nem gondolom azt sem, hogy kapcsolatfuggo volnek, de en azt szeretem hogy egy tok masfajta szeretetet kapok. Nem ugy szeretnek mint egy csaladtagot vagy egy baratot.

2016. dec. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!