Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem van sikerem 29...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tóth Dániel3 kérdése:

Csak nekem van sikerem 29 évesen a tini csajoknál?

Figyelt kérdés
Nem tudom,hogy dicsekvés-e,lehet annak tűnik.29 éves vagyok,eléggé a szövegelős fajtából,tényleg a dumámmal leveszem a nőket a lábukról.Akartam egy hasonló korúval komoly kapcsolatot,de itt vannak a fiatal tini lányok,16-18 évesek,akik alakra nagyon jók,és elmondásuk szerint elfogadják,hogy nem akarok tőlük komolyabb kapcsolatot.Így eléggé élvezem a jelenlegi helyzetemet.Más is van hasonló cipőben?Félek 45 évesen is már apuka és családfőként is rá leszek cuppanva a hasonló tinikre....

2016. dec. 15. 19:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Beteg emberek sajnos mindenhol vannak.
2016. dec. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd,hogy ebben mi a betegség?
2016. dec. 15. 19:50
 3/12 anonim ***** válasza:
hát én azt gondolom hogy csak álmodozol a tinicsajokrol itt eljátszod hogy menő vagy hátha rád ír egy két fiatal csaj :)
2016. dec. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

áruld már el nekem, hogyha 29 évet leéltél akkor hogy lehetsz annyira értelmes, hogy egy 16 évest, azaz 13 évvel fiatalabb lányt elfogadsz magad mellett? yah igen ez teljesen normális és nem beteges, hát hogyne magyarázd csak be magadnak... Beteges, te is az vagy, ennyi, nem normális!

Ha annak gondolod, akkor valószínűleg azért, mert még egy 16 éves átlagos szintjén vagy és a saját korosztályoddal nem tudsz mit kezdeni és mindenki elhajt, mert egy éretlen seggarcnak tartanak.

17f

2016. dec. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tévedsz,a többi sem hajt el,de jobbnak tartok egy fiatalabb testet,mint egy idősebbet.Nem járok velük,néha feljönnek a lakásomra és elvagyunk.Nem hülyítek senkit,elmondom nekik,h semmi komolyra ne számítsanak.Elhihetitek,én is szeretnék egy komoly kapcsolatot,de a mai internetes világban nehéz találni egyet is.Volna egy,de nem tudja mit akar,így kiélvezem az életet.
2016. dec. 15. 20:04
 6/12 A kérdező kommentje:
Az internetes világra meg azt értem,hogy mindenki írogat mindenkinek,nem értelmes és személyes kapcsolatokat ápolnak az emberek.Én a találkozás és szemtől szembeni beszélgetés híve vagyok.
2016. dec. 15. 20:06
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"Jobbnak tartok egy fiatal testet mint egy idősebbet" - itt össze is foglaltad, miben nyilvánul meg az értetlenséged.


A kérdésedre: persze, csak neked, a 29 eves Tóth Dániel 3- nak van sikere a tiniknel.

2016. dec. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Értetlenség = eretlenseg
2016. dec. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Számtalan felszínes, butácska tyúk van, akit meg lehet dumálni. Nemcsak neked, az 50 éves haverom is ezt csinálja, aki fiatalon sem volt egy Alain Delon, most már pláne.:-) Azért teheti meg minden korlát nélkül, mert sose volt tartós, komoly párkapcsolata, holott kb. 18 éves kora óta szerelmes egy nőbe, aki viszont nem veszi komolyan. És így harap a kígyó a saját farkába...:-)
2016. dec. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Nálam kötve hiszem, hogy sikered lenne, majomfasz:))

17L

2016. dec. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!