Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a legjobb haverom nem akar élni, nem jön sehova bulizni, nem jár kikapcsolódni, nem él társadalmi életet, nem jár sehova, mert szerinte megszólják? Lent részletesebben, mert ez így nem kerek.

Figyelt kérdés
Sztem rossz kategóriban van a kérdés, de nem volt jobb...szóval nem jön sehova, mert az a mániája, h mit fognak róla szólni (átlagos külsejü 19\F)...nem jön bulizni, nem jön sehova, csak otthon tunyul...A múltkor vártunk vkit, leültünk az egyik bár teraszára...elment 2 ember, ránknézet...a haverom le akart képni, mert: "megmondják, h ülünk itt, mint vmi 2 alkoholista"...vagy...nem jön kondizni (pedig nem ártana neki), mert megszólják, h milyen sovány és kiröhögik...nem csajözik, mert *sablonszöveg*..."egy ilyen csaj, meg én, ááá, soha nem állna velem szóba"...de még az alacsonyabb kategóriáknál sem próbálkozik...már megvádoltam, h szociális fóbiája van (ami lehet igaz is, mert kicsi korában a szülei soha nem dicsérték meg a jó dolgokért, csak leb@szták, ha rosszat csinált...ő egyébként falusi)...aztán volt olyan is, h mentünk vhová vonattal, de lekéstük a vonatot...mondom, menjünk busszal, majd meglátjuk mi lesz...erre ő:nem, én visszafordulok, már úgysem fog sikerülni, úgysincs értelme, már eleve rosszul kezdődött...Ááá, nem lesz semmi...aztán nagynehezen rávettem, h jöjjön, és minden sikerült terv nélkül is...hogyan tudnám egy kicsit bátorítani(azon kívül,h jó példát mutatok), életvidámabbá tenni...bocsánat...élővé változtatni...?Mit tehetek?A legjobb haverom...segíteni szeretnék...már a múltkor azt számoltattam vele, h mennyi mindenben jobb, mint a többi ember...sok dolog van...látja, h a legtöbb dologban igazam van, de ennek ellenére sem próbál belevágni az új dolgokba...sőt...semmibe...mit tegyek?
2010. máj. 3. 00:04
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Jah...csak mikor kezébe nyomtam egy ilyen könyvet, azzal a körettel, h milyen jók (ami igaz is), akk azt mondta :"ezek az emberek nem tudnak semmit, csak ülnek azt írnak...fogadjunk egynek sem volt ilyen tapasztalata, biztos igazuk van, hát persze...na az olvassa, aki akarj"...de elolvastatok vele párat....ha kell, magam olvasom fel neki!Azért még várom az ötleteket
2010. máj. 3. 01:15
 12/25 A kérdező kommentje:
Jah....Negatív Lelki Beállítottság.....lekéstük a vonatot....15 percet kstünk....én meg mondta, h hát bas sza meg, rosszul értelmeztem a haveromat, aki mondta, h mikor jön meg ilyenek....de ő azt mondta, h mikor ér a végállomásra, nem az, h mikor van ott, ahol nekem kell...mind1....ez a haverom meg váltig állítja, h nem értettem félre, csak direkt kib@sztak velem...mondom miért?hát ő honnan tudja...de biztos így van....(holott nem, de ő nem képes a jót látni...csak akkor mikor egy régi haverom átvert, nagyon csúnyán, bocsánatot sem kért, de ez a srác mondja, h bocsássak meg neki....mert régen haverok voltunk....a rossz emberekben persze eglátja a jót...)...erre stoppolok...mondja, h ne csináljam, mert idiótának fognak nézni minket és úgysem áll meg seniki....mégis megállt...de ennek ellenére sem hisz abban, h van jóindulat az emberekben.....
2010. máj. 3. 01:20
 13/25 A kérdező kommentje:
hogy tegyem magabiztosabbá....ha nem rángatnám ki otthonról, akk ki sem menne a házból...esetleg a kocsiig..meg azzal 1 km-es körzetbe, de messzebb nem...
2010. máj. 3. 01:22
 14/25 anonim ***** válasza:
Szervezz neki meglepetés bulit. Születésnap vagy ilyesmi. Azt kellene, hogy érezze hogy törődnek vele. Semmi más nem kell. Hülyeség hogy nem tudsz rajta segíteni, de te ismered, mi csak támpontokat tudunk adni.
2010. máj. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Sztem is hülyeség...de az tény, h neki is akarnia kell...ez a buli nem rossz ötlet...ki fogom próbálni...

még várom az ötleteket...

2010. máj. 3. 10:22
 16/25 anonim ***** válasza:

Először is gratulálok Neked, mert szerencsés ez az emberke, hogy ilyen barátja van!

Nekem is van egy hasonló beállítottságú barátom. Évekig próbáltuk győzködni, hogy mozduljon ki, jöjjön el velünk valahova. Nem feltétlenül diszkóba, hanem pl. billiárdozni, vagy bowlingozni, esetleg focizni, moziba. A focira mondott néhányszor igen-t és láttam rajta, hogy jól érzi magát, meg az emberek is kedvelik. De sajnos nem vált rendszerré.

Akkor változott meg igazán, amikor diploma után elment dolgozni. El kellett költöznie egy másik városba, ahol teljesen magára volt/van utalva, ugye a munkahelyén emberek veszik körül, így lényegében muszáj neki beszélgetni ismerkedni. Nagyon jót tett neki ez a dolog, még benne van egy kicsit ez a negatív hozzáállás, de már csajozik, jár bulikra, és ami a fő, hogy teljesen magától.

Szerintem a barátod is idővel ebbe az irányba fog mozdulni, de addig mindenképpen állj mellette, és próbáld programokra csalogatni, ahogy eddig.

2010. máj. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Azt tervezem, h most bedobom a mélyvízbe...elmegyünk vhova nyáron kirándulni, és minden társadalmi feladatot(bevásárlás, útszervezés stb)...ahol muszály emberekkel dumálni, azt rábízom...meg persze ott is elküldöm, h keressen egy mittoménmit...szal önállóságra kényszerítem
2010. máj. 3. 14:08
 18/25 anonim ***** válasza:

Kérdező 00:27: Beleszerettem a legjobb barátnőmbe, Ő meg közbe megtalálta élete párját... aki nem én voltam.


Ennek hatására döntöttem úgy, hogy változtatok. És változtattam is, kb az életem minden négyzetcentiméterét (átiratkoztam egy másik suliba, vegetáriánus lettem, elkezdtem sportolni, megváltoztattam a ruhatáramat, a hajamat és még sorolhatnám, persze ezeket nem egyik napról a másikra...).


Neki is biztos el fog érkezni az a pont, mikor besokall és ennek hatására változtat az életvitelén, még ha jó eséllyel nem is olyan radikálisan, mint én. :)

2010. máj. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Kicsit furán fog hangzani mivel 18/F vagyok, de mióta elolvastam "A titok" című könyvet azóta teljesen megváltozott az életem. Ha ő is megpróbálja biztos vagyok benne, hogy másként fogja látni a világot, mint bármelyik más felnőtt, érett férfi.
2010. máj. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

ma 16:01 helyes,tök jó hogy vannak még értelmes emberek.Nekem is ezzel kezdődött,de azóta is állandóan ilyen könyveket olvasok,plusz ilyen témájú filmeket nézek,és teljesen kicserélődtem,sikeressé váltam.

Minden területen.

Úgyhogy kérdező nyomd oda a képe elé a könyvet,azonnal,ha nem majd segítek :D

2010. máj. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!