Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a párotok ilyen ultimátumot adna nektek?

Figyelt kérdés
Párom kijelentette, ha nyárra nem fogyok le, akkor elhagy. Körülbelül 10-15 kg plusz van rajtam. Megismerkedésünkkor is volt rajtam Ennyi. Ti mit tennétek?
2016. dec. 27. 20:56
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Azért arra kíváncsi lennék, hogy az ultimátum előtt kért-e normálisan is, hogy ő szeretné, ha lefogynál (és te erre hogyan válaszoltál), illetve hogy ez az ultimátum hogyan is hangzott pontosan.


Mert - felvállalva, hogy a sok harcos amazon jól lepontoz ellenérvek híján - az egész megítélése attól függ, hogy ezt milyen módon csinálta.

Ha egyszer csak eléd állt, hogy 'figyu, lefogysz nyárra, vagy repülsz', akkor tapló volt.

De ha pl. kért már előtte rendesen is, amit te nagyívben letojtál, mire a végén kimondta, hogy neki ez nem jó, nem kíván kellően, ezért ha nem változtatsz, akkor el fog hagyni - ebben az esetben ez teljesen korrekt. A testiség is fontos része a kapcsolatnak (főleg fiatalon), és ha ez neki fontos, akkor teljesen korrekt, hogy ezt felvállalta.

Ráadasul az is egy érdekes kérdés, hogy mikor jöttetek össze - elvégre az összejövésnél gondolom még nem látott ruha nélkül.

Tehát ha viszonylag friss a dolog, akkor az egy teljesen természetes dolog, hogy már csak a kapcsolaton belül szembesült ezzel a (számára) problémával, egy ideig próbálta kivárni, hogy hátha megszokja, nem sikerült, ezért szólt.


Szóval én a helyedben aszerint reagálnék, hogy ezt hogyan mondta neked:

- ha tapló módjára, akkor nyugodtan be lehet sértődni, mert jogos.

- ha nem tapló módjára, akkor a mindenféle hangzatos de üres mantrák helyett ('ha igazán szeretne, akkor nem számítana stb.') félre kéne egy kicsit tenni az egót meg az ösztönös védelmi hárításokat, és végig kell gondolni, hogy mi fontosabb a számodra: hogy megéri-e neked ez a srác a fogyáshoz szükséges melót (és azt, hogy elfogad, változnod kell azért, hogy a tied maradhasson) vagy sem.

Ha nem éri meg neked, akkor szakíts. Ha megéri, akkor fogyj le - egyébként ha valaki számodra fontosért fogysz le, úgy általában könnyebb.



A végére még egy kis önbecsapás-rombolást azért beraknék:

Az ideális testsúlyhoz viszonyított +15 kiló igenis durva. Rajtam van ennyi a 195 centimmel és 100+ kilómmal, és nagyon durván látszik (és egyébként érződik is, főleg sportnál). És felteszem, hogy nálad jónéhány számmal kisebb méreten oszlik el ez a +15kiló.

Szóval sráctól függetlenül, ezen azért érdemes lenne elgondolkodni, hogy oké, hogy te így most jól érzed magad, de esetleg kevesebb kilóval nem éreznéd-e magad még sokkal jobban..

2016. dec. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:

Több éves kapcsolatról van szó.

Igazából random témákról beszéltünk mikor ezt kinyögte.

Ahogy utana néztem 50-60-ig írják az "ideális"-t. Egyenlőre időm se nagyon van sportolni és anyagi keretem sem az egészséges kajákra. Ezt az ultimátumot leszámítva eszembe sem jutott, hogy fogynom kellene.

2016. dec. 27. 22:57
 23/27 anonim ***** válasza:

Hmmm... gondolom neked is bejönne, ha a pasidon több izom lenne, semmi szőr, stb.

Nyárra vajon sikerül kigyúrnia magát?


Mi van, ha akkor meg az lesz a baja, hogy kisebb lett a melled?

Rohansz plasztikáztatni?


Ráadásul ahogy írták is, a szex fontos része a kapcsolatnak: hozzám biztos, hogy többé nem nyúlna, ha ennyire nem tetszik neki a testem.


Igazából több jó okod van, hogy kidobd, mint arra hogy vele maradj és lefogyj.

2016. dec. 28. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Beleharapnék a szeme előtt egy nagyon egy csokis muffinba és csak annyit mondanék ,h viszlát!
2016. dec. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
17-es vagyok. Akkor jobb pasit. Ha meg nem erzed akkor csak siman dobd ki. Az ultimatumon alapulo kapcsolat semmit nem er...
2016. dec. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ha az én crossfites pasim ilyen stílusban közölné velem,biztos mondanám,hogy akkor keressen vékonyabbat.Szerencsére nem ekkora tirpák.
2016. dec. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Kidobnam,majd bosszubol lefogynek 10-15kilot.Kizarolag ilyen sorrendben.
2016. dec. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!