Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ütöttetek már meg nőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ütöttetek már meg nőt?

Figyelt kérdés
ha igen miért, mi történt utána, hogy érezted magad utána..
2010. máj. 4. 13:09
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
65%
Nem.
2010. máj. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
30%

igen, amikor bebizonyosodott, hogy tényleg egy ribanc, ugyanúgy ,mint az összes többi lány.

felemelő volt, büszke voltam magamra, h nem vagyok papucs és képes voltam megtenni,


16/F

2010. máj. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
54%
nem
2010. máj. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
58%
2. nagyon büszke lehetsz magadra b+
2010. máj. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
64%
ja, ovodában
2010. máj. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
30%

2. te valami nagyon eltorzult elmebeteg lehetsz.

Nem hiszem, ha elzárnának fél évre egy nőmentes környezetre, azután hányszor ütnél meg nőt és hányszor robancoznál le minket.

K.urvára büszke lehetsz rá tényleg..

2010. máj. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
76%

Igen, persze. És nő is ütött már meg engem. Karate edzésen sűrűn előfordult. :)


Amúgy a véleményem az, hogy szavakkal is lehet sokkal nagyobb fájdalmat okozni. Aminek a nők legalább akkora mesterei, ha nem nagyobbak, mint a férfiak. Az ilyen nagy és sérthetetlen szabályok, mint a "Soha ne üss meg egy nőt!" nem jók semmire. Csak konkrét, egyedi szituációk vannak, és ami lehet helyes az egyikben, az nem vihető át biztosan a másikra. A világ bonyolult.

2010. máj. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 A kérdező kommentje:
nagyon sok nővel lehetett dolgod, ha ilyen véleménnyel vagy 16 évesen, enyhe általánosítást érzek.
2010. máj. 4. 13:19
 9/52 anonim ***** válasza:
31%

tudod ennyi idősen 3 barátnővel a hátam mögött, sikerült kiábrándulnom egy életre a lányokból.

köszönet érte! és igen büszke vagyok!!

2.voltam.

2010. máj. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:
Ebben egyet értek hogy szóval nagyobb fájdalmat lehet okozni, mint egy pofonnal, vagy egyéb. De azt gondolom, hogy ez pont egy olyan iratlan szabály, amit erkölcsből be kéne tartani ..
2010. máj. 4. 13:21
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!