Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ütöttetek már meg nőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ütöttetek már meg nőt?

Figyelt kérdés
ha igen miért, mi történt utána, hogy érezted magad utána..
2010. máj. 4. 13:09
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
0%

imádom a 13.35öst! ritka hogy valaki ilyen értelmes és ilyen jól gondolkodik a világról. pontosan ugyanezt gondolom. mindig mindenki úgy gondolja, hogy a dolgok feketék, vagy fehérek. de nem! minden eset más. de természetesen elítélem az erőszakos férfiakat, félre ne értsetek, ahogy 13.35 is.

23/L

2010. máj. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
76%

13:25.

engem próbálnál meg. kapnál te is....


2.

2010. máj. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 anonim ***** válasza:
54%

Nem azért de férfiakat kérdeztek nem 16 éves kisfiúkat. Emellett biztos van az a helyzet, hogy igenis megérdemli egy nő is a pofont. De, hogy olyat üssek meg akit kedvelek, szeretek én nem tennék.

Meg itt valaki jól mondta, hogy egy nőben nagyobb kárt tesznek a szavak.


Viszont ha úgy adódna, hogy egy lányismerőst netán a barátnőm zaklatná, bántaná egy másik nő szerintem nem sokat foglalkoznék vele, hogy nő.

2010. máj. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/52 anonim ***** válasza:
61%

2. gratulálok, megütöttél egy nőt, ez csak arról tanúskodik, hogy mekkora egy gyenge szar vagy.

De te büszke vagy rá...

Mindenesetre most, hogy kiábrándultál a nőkből, ütheted a férfiak faszát, de arra is legyél ám büszke!


Kérdésre a válasz:


Természetesen nem!

2010. máj. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:
37%
Én nő vagyok, de szerintem is megérdemli némelyik hogy megüssék... Ezek a szánalmas idióta kvák... szivem szerint a szemüket kaparnám ki. 18L
2010. máj. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 A kérdező kommentje:
2. senki nem kiváncsi erre, köszönöm a válaszodat, értékeltük.
2010. máj. 4. 13:51
 27/52 anonim ***** válasza:

Szerintem jobban lehet bántani szavakkal és azzal ha levegőnek nézed a másikat. Jobban fáj mintha megütnéd. A szerelmedet szeretetmegvonással lehet kiválóan sanyargatni.


Két féle típusa van annak, hogy miért ütnek az emberek:

1. IQ hiányosoknál trendi a verekedés.

2. Hirtelen felindulásból és 1x-ri alkalom.


30N

2010. máj. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
49%

Igen, egyszer távirányítóval fejbevágtam, utána pedig samponos flakonokkal megdobáltam! Szerencsére tele volt mind, így nagyobbat ütött! Megérdemelte a szajha, örüljön hogy csak ennyit kapott, nem vertem el vizes kötéllel! Mondjuk így is elsírta magát, és jobban éreztem magam utána, igen büszke voltam magamra! Még most is elégedettséggel gondolok vissza arra a pillanatra!


20/F

2010. máj. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
62%
Sosem ütnék meg senkit. Sosem megoldás a bántalmazás.
2010. máj. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:

13:19/13:35-ös vagyok...


Itt egy remek példa, egy "nő" akit simán megütnék:


[link]


Most olvastam, szerintem remekül illik ide példának. Erről beszélek, amikor azt mondom, a világ bonyolult és nem lehet lefedni egyszerű szabályokkal.

2010. máj. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!