Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ütöttetek már meg nőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ütöttetek már meg nőt?

Figyelt kérdés
ha igen miért, mi történt utána, hogy érezted magad utána..
2010. máj. 4. 13:09
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
29%
Kedves 2. Akkor most gondolom jönnek a fiúk!
2010. máj. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 A kérdező kommentje:
Tehát 3 lányból és (gondolom) egyéb kisebb kalandokból indulsz ki. igazából a férfiak véleménye érdekel, idősebbeké, akik megértik már ezt, várom őket :)
2010. máj. 4. 13:23
 13/52 anonim ***** válasza:
59%
Kedves 2. Talán megérte volna várni még 2 évet a csajozással...
2010. máj. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
67%
Nem ütnék meg nőt soha!Sőt nyilvános helyen "leállítanám" azt a barmot amelyik erre készül!
2010. máj. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
54%
Ja és ne verjed a nőket, mert nem a kutyáid. Már azért is törvényileg büntetnek, ha a pincsidet megnyakalod, de ti azért még veritek a nőket. Nagyon szép. Ne verd a nőket. A max, ami belefér, egy pofon. Ennyi. Inkább csald meg 10 ribaccal, de ne üsd meg. Én azt speciel jobban viselném.
2010. máj. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
45%

Imádok fight-olni!! De lányt sose ütnék meg. Ez rám is rossz fényt vetne.


15/F

2010. máj. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
64%

Én úgy vagyok vele, hogy nőt nem szabad megütni bármit is tesz! A barátnőmet meg pláne nem!

16/F

2010. máj. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
61%
Aki megüt egy nőt, az nem erős, hanem gyenge, mert nem tudja a problémákat megoldani, ezért ehhez folyamodik. egy érett férfi képes kell, hogy legyen uralkodni magán. és kedves 2. ne legyél arra büszke, hogy meg tudtál verni egy nőt. ez olyan, mintha egy 6éves gyereket sikerült volna pofon vágnod. micsoda teljesítmény....
2010. máj. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
74%

13:19-es vagyok újra.


Tiszteletben tartom a véleményedet, nem is akarlak meggyőzni, csak nem értek egyet veled. Olyan sokféle szituáció előfordulhat emberek között, és akik az ilyen "univerzális törvényeket" kitalálják, általában nem gondolnak bele ebbe. Lehet olyan is, hogy a nő veri a férjét. Ritka, de előfordul. Az ugyanannyira nem helyes. Általában az erőszak bármilyen formája nem szokott az lenni. Ezért nem szeretem én, ha leegyszerűsítjük, kivonatoljuk a világot, és abból alkotunk szabályokat.


Az erkölcs, etika, egy normarendszer, amit kívülről kényszerítenek rá az egyénre, és nem belső késztetésből jön. A szankció általában az, hogy a normákat valló társaság kiközösíti a normaszegőt. Ezzel csak egyetlen pici gond van. Nem biztos, hogy nekik van igazuk. Ezt csak az adott KONKRÉT szituációban lehet eldönteni, és még akkor is igen nehéz. (Sőt, ha sikerül, az sem számít mindig. Nézd csak meg, hogyan közösítették ki egy bizonyos korban, aki azt állította, hogy a föld gömbölyű! Pedig tényleg az. Csak ez nem volt szinkronban az akkori többség hitével.)


42/F

2010. máj. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
63%

2.


cööhh... gyártjátok az elméleteket.

nem megvertem, kapott 1 szép pofont és otthagytam...

ennyi....

2010. máj. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!