Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy még összeköltözés előtt családnak tekintettétek magatokat a párotokkal?

Figyelt kérdés
Szóval tegyük fel hogy még a családotokkal éltek: szülő(k), esetleg tesó(k), mégis inkább a párotokat tekintitek a családotoknak... Éreztetek már ilyet? Ez normális?
2017. jan. 4. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem a csalad az apa,anya,gyerek.Tehat meg hazasparkent (osszekoltozve) is hazasparnak tekintettem magunkat,nem csaladnak.De persze van olyan h a parod a szivedben fontosabb helyet foglal el mint a szuleid.
2017. jan. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem mondanám fontosabbnak, a szüleimet is szeretem, de őket nem tudom családtagnak tekinteni, soha nem viselkedtünk családként.

2 ember meg szerintem lehet család simán.

2017. jan. 4. 22:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, az összeköltözés előtt is volt ilyen érzésünk, hogy összetartozunk, mivel tudtuk, hogy csak idő kérdése az összebútorozás és mindent egymással tervezünk. Szóval szerintem normális, azt jelenti, hogy bízol a kapcsolatotok erősségében. :)


25/N

2017. jan. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen, még szüleimnél laktam mikor elkezdődött köztünk egy ilyen huza-vona,1 év találkozgatásból kialakult egy kapcsolat,majd összejöttünk. Még külön éltünk,de közös kasszán voltunk, barátoknak közösen vettünk ajándékot,autónk mondjuk volt mindkettőnknek,pl. mikor az egyik másfél hónapig szervízben dekkolt,akkor a másikat közösen használtuk. Azóta eltelt 5 év és még mindig együtt vagyunk, totál harmónia és így biztosabb voltam az összeköltözésben, ahogy ő is.

Párom turisztikai menedzser, nekem cégem van (csak a pénzéhes dolgok elkerülése végett).

Azóta pedig van egy közös cégünk is.

Még hozzátenném,hogy úgy indult az egész csak barátság...ez lett belőle, szóval a barátságból is kialakulhat szerelem és tökéletes jelen

2017. jan. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, a párommal nagyon erős köztünk a kötelék, egyenrangú félként tekintjük a másikat, családként gondolunk egymásra. Ő hozzám tartozik és én hozzá. Fura érzés:)
2017. jan. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#4

Dettó ugyanez van nálunk is, bármelyik autót használhatja bármelyikünk (meg akármit kölcsönadunk egymásnak kérés nélkül, csak szólunk azért, hogy "elvittem xy dolgot", hogy ne keresse), közösen veszünk ajándékot barátoknak, szülőknek, a közös dolgainkra van egy kis "közös kasszánk" (egy kis papírdoboz, amibe dobunk be pénzt amikor épp úgy állunk, ebből fizetjük ha utazgatunk, kajálunk valahol, stb.

Mi is barátok voltunk eleinte, aztán 3 év után fordultak a dolgok. :D

2017. jan. 5. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!