Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mi lehet a gond mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mi lehet a gond mit gondoltok?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, a barátommal 2 éve vagyunk együtt. Jól megvagyunk néhány apróságot leszámítva. Amikor jön hozzánk órákat képes késni, ilyenkor arra hivatkozik hogy 'sokáig készült'. 2 éve megy ez, szól hogy mikorra számitsak, és orák telnek el amikor tényleg megmegérkezik. Néha beszélunk ezalatt és siettetem, rengetegszer szólok is rá, de hiába. Mit gondoldok kezdjek el aggodni? :) vagy tipikus férfi szokás? Bár ilyen 4-5-6 órák nem hinném hogy azok lennének!
2017. jan. 5. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
78%

Beszélj meg vele 4 órával hamarabbi időpontot, hátha odaér akkora mikorra szeretnéd :D

Viccet félretéve az, hogy minden egyes alkalommal késik 2 éve az már nem könnyen tolerálható.. nem is értem, hogy bírtad eddig is :s

2017. jan. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Azt gondolom, ha nem indokolt a késés, akkor nem vagy elég fontos neki, ugyanis ha annyira vágyakozna utánad, sietne hozzád. Szerinted rád unt, minden rosszindulat nélkül írom ezt. Kérdezz rá! 2 éve jártok, valószínűleg elmúlt a szerelem, lecsengett a kémiája.
2017. jan. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
4-5 órás késést, ráadásul rendszeresen, biztos, hogy nem tolerálnék. A helyedben megmondanám neki, hogy mondjuk délután öt és hat között várlak, ha hatig nem érsz ide, akkor már ne is gyere, mert elmegyek itthonról, nélküled. Kíváncsi lennék, erre mit lépne.
2017. jan. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet feszélyezve érzi magát nálatok és emiatt próbálja redukálni az ott töltött időt.
2017. jan. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hmm.. koszonom a válaszokat!
2017. jan. 5. 20:06
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

szerintem itt kemény intézkedésekre van szükség :D


ne menj haza 6 órás késésnél korábban, mint ahogy megbeszéltétek. és felejtsd otthon a telefont. a szüleid majd elszórakoztatják, és ő is megtudja, milyen érzés, mikor számít rád, de nem vagy ott.

2017. jan. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jaj de jó, azt hittem csak az én barátom ilyen... (remélem nem ugyan az :) ) Mondjuk ő azért 4-5 órát nem késik de másfél-kettőt simán... Én is volt már hogy egy órával előbbet mondtam neki, vagy felhívtam hogy ha 10 percen belül nem vagy itt, hazamegyek. Erre mindig azt mondja, most indulok... Aztán egyszer mikor harmadszorra mondta ezt, akkor meg leüvöltöttem a fejét telefonba. Néha viszont pontos.

Amúgy ez lehet hogy típus, apám is ilyen, hogy sehova nem tud időben odaérni...

2017. jan. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

csak az lehet ilyen "típus", akinél nem jár következményekkel. azért mertem az előző teljes-gőzzel tanácsom megírni, mert az én barátom is sokat késett. már nem. egyrészt én se sietek már annyira, és azzal foglalkozok, hogy lefoglaljam magam.


a rendrakás, bevásárlás dettó. régebben rendszeresen kiakadtam, emellett kértem milliószor szépen, meg különféle menetrendeket akartam beállítani, hogy ne kelljen minden lépést árgus szemekkel figyelni. hanem ez a te dolgod, az az enyém. vagy csináljuk együtt.


de a legjobban az vált be, hogy erőt vettem magamon, és hagytam elhatalmasodni a káoszt. ez mindennél ékesebben beszél, ez neki is feltűnik, és tesz ellene.


remélem, nem keltek börtönőr-benyomást. azért kell ez, mert nem nevelni akarom, de szükség van rá, hogy a körülmények hatására levonja a saját következtetéseit. én pedig szeretnék együtt lenni vele sokat, és úgy, hogy ez a méregfog ne legyen mindig a háttérben. ehhez képest a rábeszélés, fenyegetőzés, ultimátum 0%-os hatékonyságú.

ráadásul ki is fáraszt, a dolog még mindig nincs vele elintézve, és még szemétnek is érzem magam.

2017. jan. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, azt hiszem igazatok van! :) egy igazi férfi legyen pontos, ne pedig kiszámithatatlan :D nagyon koszonom válaszaitokat! :)
2017. jan. 5. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!