Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eszméletlen luxus, szuper...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eszméletlen luxus, szuper jóképű, már túlzottan édes roma pasi. Gyanúsnak kéne lennie?

Figyelt kérdés

Hosszú, bocsi...

Ő 25 éves, én 22. Körübelül egy hónapja találkoztunk egy szórakozóhelyen, ő a barátaival volt, én pár barátnőmmel, és ők jöttek oda hozzánk. Egyébként ő is, meg a barátai is, tényleg baromi igényes, jóképű, izmos pasik, látszott rajtuk, hogy van miből jól öltözködni, meg drága telefonnal mászkálni. Nem azt akarom mondani, hogy ez imponál, vagy ez az elvárás, de nem olyanokat kell elképzelni, akik leszúrnak a Blahán brahiból, meg hasonlók... És amúgy tényleg nagyon kedvesek voltak, szóval nem foglalkoztatott annyira, hogy romák, pedig bőven van rossz tapasztalatom.

Na szóval, ő, aki érintett a kérdésben, nagyon hamar "összemelegedtünk", utána amúgy el is mentünk velük máshova, és akkor is szinte csak egymással foglalkoztunk, olyan volt, mintha olvasná, hogy nekem mi imponál, tényleg nagyon nagyon megnyerő volt, teljesen levett a lábamról...:) Együtt voltunk egész éjszaka, a végén már csak ketten, aztán napokig egymáson lógtunk, és beszéltünk, ahol tudtunk.

1 héttel később már magához is elvitt, igazából az első "gyanú" ott fogant meg, tényleg azt sejtettem, hogy nem csóró, de ekkora luxusra nem számítottam...nyilván nem zavart, mert kit zavarna, de fura volt. Ő meg továbbra is elbűvölő volt, leste minden kívánságomat, tényleg, életemben nem bántak velem ilyen jól.

Rá egy 1,5 héttel, szóval karácsony előtt pár nappal elmentünk bulizni, de az ő barátaival, ismerőseivel, egy olyan helyre, ami az egyik barátjáé. Az első komolyabb "sokk" ott ért, amikor is röviden, tömören, a barátai társaságában le se sz.arta a fejem. Nem vártam, hogy úgy mutasson be, mint élete szerelme, de úgy éreztem magam, mint egy kirakatbaba, amikor éppen eszébe jutottam, amúgy az este 3/4 részét egyedül ücsörögve, meg a pultossal beszélgetve töltöttem. Amikor rákérdeztem nála másnap, azt mondta, nagy bizniszben! vannak a haverokkal, és teljesen elterelődött a figyelme, de megígéri, hogy kárpótol. Ez így is lett, együtt töltöttük a Szilvesztert, wellness szálloda, kényeztetés, mint egy hercegnő, úgy kezelt, karácsonykor amúgy elhalmozott mindennel, tényleg elképesztő volt..

Pár napja mondta, hogy a hó végén munkaügyben Amszterdamba megy, és szeretné, ha mennék vele, ha marad idő, kicsit romantikázni, meg stb. Elsőre teljesen odavoltam, igent is mondtam rögtön, aztán egy pár órával később megszólalt a vészharang, ugye nyilván nem kell mondanom, Amszterdam kapcsán mi ugrott be...

Azóta tele lett összeesküvés-elméletekkel a fejem, nyilván nem merem felhozni nála, mert simán lehet, hogy szimplán paranoiás vagyok. Mindent lefoglalt, a repjegyeket is, és folyton arról beszél, hogy milyen jó lesz, én meg egyre kevésbé tudom leplezni, hogy mik járnak a fejemben.

Persze most már a sok pénzt, a luxust is egyre gyanúsabbnak tartom, előjönnek a rossz tapasztalataim a romákkal kapcsolatban, és ez kezd megmérgezni mindent.

Nem tudom mit tegyek, lehet alaptalanul, és hülyeség, de bizonyos szinten tartok tőle, nem merném ezeket elmondani neki..

Mit gondoltok erről, mit tehetnék? Esetleg ha valakinek hasonló tapasztalat(?), azt is elfogadom


2017. jan. 6. 00:00
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
96%

Személyesen nincs tapasztalatom ugyan de másod-harmad kézből még nem hallottam olyan romát akinek az "üzlet" legális tevékenységet jelentene. Főleg aki gazdag. Még az adócsalás volt a leggyengébb amit hallottam, őket nagyjából ismertem is a velem nagyjából egykorú srácok nekem is elképesztően nyalták a s**gem mikor megtudták, hogy mi sem vagyunk szegények. Ezenkívül személyesen nekem nem volt úgy bajom a romákkal mert én jóba voltam nagyon az egyikkel aki tényleg normális cigánygyerek volt de a többi?! Komolyan mondom 50/50 nem dolgozott soha mégis megélt "valahogy". A gazdagabb romák sajnos szinte kivétel nélkül bűnözők és azért gazdagok mert nem kicsi dolgokban nyomják.

Én azt nem luxusnak hanem undorító giccsnek nevezném. Mi is szoktunk segíteni néha ilyen szegény falusi családoknak és nagyon érdekes másokkal milyenek meg milyenek pl velem.

Ha annyira kedves hogy az már gyanús akkor biztos hogy akar valamit ebbe 100% biztos lehetsz. Én a helyedben biztos nem mennék arra az amszterdami "üzleti" útra, én tudom mit jelent ez. Ne haragudj meg de én nem kezdenék ilyen romákkal a helyedben. Nagyon nem.

Normális "okos" kislány vagy, ne akarj magadnak bajt.

(Így se fogod tudni már lerázni)

2017. jan. 6. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
Vágd be,hogy beteg vagy,ne is találkozz vele hétvégéig. Ha hív köhögj,rekedtes hangon beszélj,olyan igazi betegen és meglátod mi lesz a reakciója! Semmiképp NE menj!!!! Érted?? NEEE!
2017. jan. 6. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
96%
Vagy elad prostinak,vagy búcsút vehetsz pár szervedtől,vagy magyarázkodhatsz a reptéren hogy az a 20 kg kokó a bőröndben nem a tied,nem tudod hogy került oda.Vagy ezek tetszőleges kombója.Még egy sima fehér gyereknél is erre gyanakodnék,nem hogy egy románál.Jól bele folytál a dolgokba nem tudom hogy fogsz tudni kijönni...
2017. jan. 6. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy strici, és valószínűleg be akar fűzni.
2017. jan. 6. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A legrosszabb ***** válasza:
Erre inkább nem is írok semmit.
2017. jan. 6. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 opened paradise ***** válasza:
100%

Miért adná el prostinak?

Mindig mindenki egyből csak a rosszra gondol...

Lehet,hogy csak csempész és "családdal" utazva kevésbé gyanús!:D


A wellness jó volt,de eszedbe nem jutott megkérdezni,hogy amúgy mit dolgozik.

Nem a luxus a lényeg,nem,de azért az nem számít,hoyg meg is ismerd.

2017. jan. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
78%
Te voltál a hülye, hogy szóba álltál egy cigánnyal. Legalább tudja, hol laksz? Mert ha azt csinálod, amit minden normális nő, tehát minden kapcsolatot megszakítasz vele, akkor jó eséllyel felkeres otthon, és megkésel.
2017. jan. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

"...de nem olyanokat kell elképzelni, akik leszúrnak a Blahán brahiból, meg hasonlók."

Hidd el nekem, attól, hogy mocskosul gazdag, még leszúrhat a blahán egy buliról hazafelé... :D Nagyon sokáig dolgoztam a környéken, és számomra az általad leírt réteg mindig is sokkal rémisztőbb volt, mint a "mocskos" kerületi réteg.


Mindenesetre attól függetlenül, hogy valószínűleg a megérzéseid jók a vagyon eredetéről, nem törvényszerű, hogy azért akarjon kivinni, hogy eladjon. Sőt, jelen esetben valószínűleg erre kisebb az esély.

A kapcsolat nem lesz hosszú éltű - hacsak nem akarsz kirakatbaba lenni - erre számíts mindenképp. Illetve nagyon gyorsan lépj le, ha úgy érzed, hogy korlátozni próbálj, mert bizony az is alakulhat szépen lassan.

Ha elmész vele a külföldi útra, a biztonság kedvéért tudjanak róla a szüleid (vagy legalább a barátnőid, ha más nincs), hogy mikor, hova érkeztek pontosan, egyeztessetek, hogy mikor fogsz jelentkezni telefonon. Illetve érdemes megbeszélni egy biztonsági mentőszőt (tudod, ami ártatlanul hangzik, de ők érteni fogják, vigyázz mucikutyusra vagy valami), hogyha bajban érzed magad, tudj nekik jelezni. Ez most nagyon paranoiásan hangzik, de inkább készülj fel a legrosszabbra, és esetleg pozitívan csalódj, mint fordítva...

2017. jan. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
96%

"Az első komolyabb "sokk" ott ért, amikor is röviden, tömören, a barátai társaságában le se sz.arta a fejem." - meg lett mutatva az uzlettarsaknak az aru, hat majd meg beszelgetni is fog vele? Felrakjak a szart a polcra, aztan rogton lekvarnak hiszi magat...

Amugy meg, ha teged nem is akarna eladni, az nem zavar, hogy mibol van ez a fene nagy luxus, amig a te segged van kinyalva belole? Ostoba lányka...

2017. jan. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Prostinak akar eladni vagy a szerveid.

A viselkedesebol kiszurhetned. En is ismerkedtem mar sok pasival,de ilyen rovid ismeretseg utan senki sem vitt nyaralni.

A buliban valo viselkedese elarulja,hogy csak megjatssza magat elotted.

Minden jel arra mutat,h nagyon rossz vege lesz a kis kiruccanasnak. Ha nem a mostaninak,akkor a kovetkezonek,amikor mar bizol benne.

Ha nem kisebbsegi lenne,akkor is ugyanez lenne a velemenyem.


Ma menj el nagy osszegu eletbiztositast kotni.

Ha betartottad az atlag nok viselkedesi szabalyait,akkor nem tudja ,hol laksz. Ha tudja,ma koltozz el,hogy minden kapcsolatot megszakithass vele.

Nem tudod mekkora bajban vagy. Amszterdamban legalis a prostitucio peldaul.

Eloszor mondd,h beteg vagy es nem tudtok talalkozni. Majd hivod. Aztan nem tud elerni sehogy sem.

2017. jan. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!