Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eszméletlen luxus, szuper...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eszméletlen luxus, szuper jóképű, már túlzottan édes roma pasi. Gyanúsnak kéne lennie?

Figyelt kérdés

Hosszú, bocsi...

Ő 25 éves, én 22. Körübelül egy hónapja találkoztunk egy szórakozóhelyen, ő a barátaival volt, én pár barátnőmmel, és ők jöttek oda hozzánk. Egyébként ő is, meg a barátai is, tényleg baromi igényes, jóképű, izmos pasik, látszott rajtuk, hogy van miből jól öltözködni, meg drága telefonnal mászkálni. Nem azt akarom mondani, hogy ez imponál, vagy ez az elvárás, de nem olyanokat kell elképzelni, akik leszúrnak a Blahán brahiból, meg hasonlók... És amúgy tényleg nagyon kedvesek voltak, szóval nem foglalkoztatott annyira, hogy romák, pedig bőven van rossz tapasztalatom.

Na szóval, ő, aki érintett a kérdésben, nagyon hamar "összemelegedtünk", utána amúgy el is mentünk velük máshova, és akkor is szinte csak egymással foglalkoztunk, olyan volt, mintha olvasná, hogy nekem mi imponál, tényleg nagyon nagyon megnyerő volt, teljesen levett a lábamról...:) Együtt voltunk egész éjszaka, a végén már csak ketten, aztán napokig egymáson lógtunk, és beszéltünk, ahol tudtunk.

1 héttel később már magához is elvitt, igazából az első "gyanú" ott fogant meg, tényleg azt sejtettem, hogy nem csóró, de ekkora luxusra nem számítottam...nyilván nem zavart, mert kit zavarna, de fura volt. Ő meg továbbra is elbűvölő volt, leste minden kívánságomat, tényleg, életemben nem bántak velem ilyen jól.

Rá egy 1,5 héttel, szóval karácsony előtt pár nappal elmentünk bulizni, de az ő barátaival, ismerőseivel, egy olyan helyre, ami az egyik barátjáé. Az első komolyabb "sokk" ott ért, amikor is röviden, tömören, a barátai társaságában le se sz.arta a fejem. Nem vártam, hogy úgy mutasson be, mint élete szerelme, de úgy éreztem magam, mint egy kirakatbaba, amikor éppen eszébe jutottam, amúgy az este 3/4 részét egyedül ücsörögve, meg a pultossal beszélgetve töltöttem. Amikor rákérdeztem nála másnap, azt mondta, nagy bizniszben! vannak a haverokkal, és teljesen elterelődött a figyelme, de megígéri, hogy kárpótol. Ez így is lett, együtt töltöttük a Szilvesztert, wellness szálloda, kényeztetés, mint egy hercegnő, úgy kezelt, karácsonykor amúgy elhalmozott mindennel, tényleg elképesztő volt..

Pár napja mondta, hogy a hó végén munkaügyben Amszterdamba megy, és szeretné, ha mennék vele, ha marad idő, kicsit romantikázni, meg stb. Elsőre teljesen odavoltam, igent is mondtam rögtön, aztán egy pár órával később megszólalt a vészharang, ugye nyilván nem kell mondanom, Amszterdam kapcsán mi ugrott be...

Azóta tele lett összeesküvés-elméletekkel a fejem, nyilván nem merem felhozni nála, mert simán lehet, hogy szimplán paranoiás vagyok. Mindent lefoglalt, a repjegyeket is, és folyton arról beszél, hogy milyen jó lesz, én meg egyre kevésbé tudom leplezni, hogy mik járnak a fejemben.

Persze most már a sok pénzt, a luxust is egyre gyanúsabbnak tartom, előjönnek a rossz tapasztalataim a romákkal kapcsolatban, és ez kezd megmérgezni mindent.

Nem tudom mit tegyek, lehet alaptalanul, és hülyeség, de bizonyos szinten tartok tőle, nem merném ezeket elmondani neki..

Mit gondoltok erről, mit tehetnék? Esetleg ha valakinek hasonló tapasztalat(?), azt is elfogadom


2017. jan. 6. 00:00
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Hogy nem jön szóba ismerkedésnél, hogy mi a másik foglalkozása?? Főleg ekkora luxusnál.

És mikor elhív "üzleti" útra, miért nem kérdeztél rá, hogy pontosan milyen üzlet? Mit dolgozik, stb? Őszinte párkapcsolatban ez nem tabu, és a reakcióból sok mindent le lehet szűrni.

Én biztosan nem mennék el vele, bár én szóba se álltam volna vele, legyen akármilyen menő, meg drága ruhákban.

Kérlek, írd majd meg a végkifejletet!

26L

2017. jan. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Nyilván szóbajött, csak nem írtam a kérdésbe. Az egyik bátyjával van autókereskedésük, illetve amit írtam is, abban a szórakozóhelyben, ami a barátjáé, abban is benne van valamilyen szinten.
2017. jan. 6. 12:28
 23/30 ceruzabácsi ***** válasza:
67%

Menekülj. Bár Lehet,már kèső. ..

Cigánnyal nem bótolunk, nem szerződünk, nem párosodunk.SOHA!

2017. jan. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
82%
Autokereskedes... hogyne. Segitek: ez a lopas szepen megnevezve, a szorakozohely, pedig a prosti futtatas szinonimaja naluk.
2017. jan. 6. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 ceruzabácsi ***** válasza:
44%

Menekülj. Bár Lehet,már kèső. ..

Cigánnyal nem bótolunk, nem szerződünk, nem párosodunk.SOHA!

2017. jan. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Nem ők azok véletlen?

2017. jan. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
76%
szokásos éjféli kamukérdés.
2017. jan. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Ha el nem is ad,nyugodt lehetsz,hogy eljátsza bajba került,segíts rajta ,ezzel és ezzel feküdj le,meg lesz hipp-hopp a lové és itthon ideadja! Nem olvastál még ilyet,hogy hogyan veszik rá a lányokat? Magába bolondítja minden széppel,mint téged,utána azt csinál már veled amit akar! De lehet tényleg drog is van benne! Lépj le tőle,még ma,ha eddig nem tetted! Láthatod,mindenki jót akar itt neked,rászánhatnád magad 1-2 válaszra! Segíteni akarunk jó tanácsokkal! Ne légy buta!
2017. jan. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Jaa és marhajó,hogy kiadtad az adataidat neki! A repjegyhez ugyebár kellett! Gázos a szitu,nem kicsit! Kiváncsi leszek mi lesz ebből,írd majd meg légyszi! Okosan!
2017. jan. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Én a haverja szórakozóhelyénél megmondtam volna miből élnek. Ezek nem hátbaszúrnak ezek lőnek már. Isten hozott nálma öcsém ez a való világ: nézd drogok fegyverek no meg bulák meg réz
2017. aug. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!