Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne tennem, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem, hogy a barátom ne rajtam aludjon?

Figyelt kérdés

A barátom sokszor átölel amikor alszunk. Ilyenkor kanál pózban vagyunk, de mindig rám teszi a lábát, a karjaival magához szorít és szinte rajtam fekszik. Nagyon szeretem érezni a testét, megnyugtat és minden. Viszont mostanában arra ébredek fel, hogy összelapít és mozdulni nem tudok. Tegnapelőtt rajtam volt teljesen és nem tudtam megfordulni, ráadásul lelökni se tudtam magamról, olyan nehéz, ezért felébresztettem, aztán bocsánatot kért és odébb gurult, de nem telt el 10 perc, már megint rajtam volt és ott szuszogott a nyakamba a lábait meg átvetette rajtam. Ez az egyik... a másik, hogy már többször is érzékeltem, hogy feláll neki a farka és olyankor nekem nyomja magát és dörgölődzik aztán ugyanúgy rám telepszik. ( este is szokott lenni szex..a szexuális életünk rendben van nagyon ) de...hogyan mondjam meg neki, hogy kicsit szálljon le rólam, mert az éjszaka arra kell felkelnem, hogy nem tudok megmozdulni és melegem lesz vagy a fülemben hallom ahogy szuszog. Nagyon szeretem, kicsit ragaszkodó típus és a mindennapok során is ilyen kis bújos, de tényleg nehezen tudok tőle aludni így. Nem akarom megbántani, mert ebből a külön alvásból már volt vitánk ( csak akkor nem ez volt a gond ) szóval mit mondjak neki? Vagy mi lehetne a megoldás, hogy az éjszaka ne csinálja ezt? Nem akarom, hogy megharagudjon rám. Mert ha felhoznám az ötletet, hogy külön ágy akkor csak kiborulna. Kicsit nehezen kezelhető a párom :)


L


2017. jan. 10. 11:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

De cukik vagytok! :D Nálunk is volt már "probléma" a közös alvásnál. Viszont általában én vagyok az, aki félig rajta fekszik, és mivel ő sokkal erősebb nálam, maximum arrébb tesz, ha zavarom. Általában nálunk az a folytonos felállás, hogy én egyre közelebb bújok hozzá, és a végén mindketten az ő helyén fekszünk, miközben lassan felkenem a falra. :D Ilyenkor arrébbgurít, vagy átmegy az én részemre aludni. De olyan is volt, hogy fordulás közben a kezét a hasamra tette, és nagyon fájt utána a gyomrom is. Akármi van este, ami zavarja a másikat, mindig megbeszéljük. Ha nekem már túl melegem van az összebújva alvástól, akkor mondom neki, hogy így már nem kényelmes, és arrébb mászok. Általában ilyenkor azért vagy a kezünk vagy a lábunk összeér, tehát szinte sose alszunk úgy, hogy nem ér össze valamelyik testrészünk.

20N

2017. jan. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi a további válaszokat. Mindenképp elmondom neki:)
2017. jan. 10. 13:03
 13/14 anonim ***** válasza:
91%

A fülbe szuszogás huh, de ismerős. :)

Nálunk is volt ilyen probléma az exemmel. Volt, hogy hajnalban arra keltem, hogy szuszognak a fülembe, mit ne mondjak párszor a frász kerülgetett. :D

Itt tényleg kevés megoldás van. Vagy éltek az ágy középen elválasztásával vagy külön alusztok, vagy nagyobb ágyat vesztek, de bár szerintem ezen nem sokat változtatna.

Erről beszélj vele mindenképp ha elég kulturált akkor megfogja érteni a problémád és tesz ellene, ha nem kompromisszum kész akkor sajnos ettől csak rosszabbra számíts és ez lesz a legkisebb bajod.

Lehet most viccesnek tűnik ez a "nehezen kezelhető" dolog, de később már nem fogod annak tartani.

2017. jan. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Nem találom viccesnek, hogy nehezen kezelhető, de elfogadom a hibáival együtt. Szerencsére, alapvetően egy nagyon lágyszívű és tudunk kompromisszumot kötni is, csak akkor sem szeretném megbántani és sajnos néha nagyon "nyakas". Ez meg olyan eset most, amikor tényleg nem tudtam volna, hogy mit lehetne mondanom. De most már tudom és köszi a válaszokat.
2017. jan. 10. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!