Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Külföldre akar menni a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldre akar menni a párom, lehet hogy nem szeret?

Figyelt kérdés
33 éves férfi vagyok,a párom 29 éves nő.Kiegyensúlyozott élettársi kapcsolatban élünk már közel 8 éve.A párom évekig dolgozott 1 helyen,ahol megváltoztak a dolgok,ezért fölmondott.Jelenleg munkanélküli.Én jól keresek,mondtam neki,hogy megleszünk az én fizetésemből is,aztán majd lesz valahogy.De ő nem így gondolja.Sógornőm évek óta Németországban él,és dolgozik.Mindig próbálta kicsalogatni maga mellé,de nem volt csak látogatóban nála.Hozzátenném mellékes információként,hogy sógornőmnek nagyon szúrja a szemét a mi kapcsolatunk,próbált már párszor bekavarni.Apósomék is utálnak,és most mindenki győzködi a páromat,hogy menjen ki németbe dolgozni,hogy mennyire jó lesz neki.Pedig itthon is megvan mindenünk,szép nagy ház,kocsi,stb.mondhatni,hogy jól élünk,hitelünk sincs.Úgy néz ki sikerült meggyőzniük,mert a minap egy ismerősömtől hallottam vissza,hogy:"hallom kimegy a párod dolgozni"-és még azt is tudta,hogy mi lesz a munkája.Én meg álltam ott jópofát vágva,mint aki mindenről tud,közbe meg sehol semmi.Kihagytak sok mindenből.Úgy érzem egyedül maradtam cserben hagytak.8 éven keresztül nem voltunk külön egymástól csak pár napot,most meg kiderül,hogy külföldre megy,és nem jön majd haza csak kb 3-szor 1 évben.Lehet hogy én reagálom túl,de szerintem ez eléggé gáz.Nem hiszek a távkapcsolatokban.A párom meg úgy beszél róla,mintha csak a boltba ugrana le.Segítsetek légyszíves,adjatok tanácsot,hogy ti mit tennétek a helyemben.

2017. jan. 12. 16:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Hát,ha már csak 3 nap van akkor csak annyit írok,hogy reméld,hogy meggondolja magát vagy vissza jönn hozzád..ha nem akkor elkell felejtened. Amúgy is 8év után először veled is megkellett volna beszélnie ezt és úgy hogy tudja,hogy te nem akarod és mégis elmegy ez sajnos nem jót jelent:(

Bár mindenki tévedhet.

2017. márc. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Írtad, hogy ezt meg azt a szemedre vetett. Talán a lánykérésre is számított már egy ideje.


Talán nem is érezte olyan jól magát veled egész végig, csak te hitted ezt. Erre utal, hogy alig várja, hogy külön legyetek végre.

2017. márc. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
De hát akkor ennek itt van vége, nem? Azt ugye nem gondoljátok komolyan, hgy így fenntartható a kapcsolat, hogy alig látjátok majd egymást? Ennek így semmi értelme. Ôt kint dgy csomó új inger éri majd..Ja és nem tudom milyen5-szörös fizetésrôl beszél..Milyen szektorban? Én már 7 éve Németországban élek szóval van rálátásom a dolgokra. Itt sincs kolbászból a kerítés. A nyelvet beszéli..?
2017. márc. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem beszéli a nyelvet.De a tesója segít neki.ő intézi a melót,nála fog lakni.Valami elbeszélgetés lesz,de majd bemagoltatják vele a szöveget azt mondták.
2017. márc. 4. 20:33
 15/18 anonim ***** válasza:

En is arra tippelnek, hogy kicsit elkenyelmesedtetek egymas mellett.


Megkerted valaha a 8 ev alatt a kezet? Vagy mutattal barmilyen jelet arra, hogy valoban elkotelezed mellette magad? Mert ne is haragudj, de abban teljesen igaza van, hogy o kolt a hazadra, de valojaban ennek foganatja nincs, mert ugyis csak a tied marad. Ha meg neadjisten szakitanatok, akkor o ugye mehet isten hirevel, az osszes hazba olt penzt viszontlatni nem fogja, neked meg meg mindig ott lesz a hazad. Valoszinu ezert szerette volna a kozos hazvasarlast, mert ott legalabb nem csak "vendeg". Nomeg szinten egy jele a elkotelezodesnek (valamiert nagyon ugy erzem, hogy te elvoltal ebben a kapcsolatban mint a befott, de valojaban sosem haladtatok igazan elore).


Ha meg egy kapcsolat tovabbra is csak megreked az "egyutt elunk, dugogatunk" szinten, akkor nana hogy minden normalis lany veszi a nyulcipot, plane 29 evesen es 8 eves kapcsolat utan. Nincs igazan ami visszatartsa.


Nyilvan egy normalisan mukodo kapcsolatban az ilyen dolgokat elore megbeszelik, de a hazhoz valo hozzaallasodbol nekem nagyon az jon le, hogy neked van egy allaspontod, bele sem gondolsz a masik helyzetebe, de abbol aztan nem engedsz. Igy aztan nem csoda, hogy a csaladja nincs oda erted, es hogy o sem akar feltetlenul ebbe belemenni veled.


Tudod egyaltalan hogy o mire vagyik? Szeretne csaladot, gyereket? Megkerdezted ezt tole valaha?


Utolso lehetosegkent megprobalhatod elmelyiteni a kapcsolatot egy nagy beszelgetessel, esetleg tettekkel, amivel vallalod a tenyleges eletkozosseget vele, de elkepzelheto hogy mar keso...

2017. márc. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

5-ös és 15-ös nagyon jól írja!

Nekem is nagyon úgy tűnik, hogy ő szerintem sem így képzelte a kapcsolatotokat. Szerintem itt már késő bármit tenned... minden, amit javasoltak, a kapcsolat korábbi szakaszában kellett volna, hogy történjen a részedről. Én sem áldoznék egy percet sem tovább az életemből egy olyan palira, aki nem akar feleségül venni meg családot, ha én meg azt szeretnék. (Egyszer én is elkövettem ezt a hibát, és amint tudtam, kiviharzottam a kapcsolatból, mint akit puskából lőttek ki.)

2017. márc. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Nagyon is tévedtek.Ez nem egy hétköznapi kapcsolat.Nagyon kiegészítjük egymást.Nagyon keveset voltunk egymástól távol,de akkor is mindketten szenvedtünk,hiányzott a másik.Rengeteg mindent elértünk ketten,folyamatosan fejlődtünk pozitív irányba.Most pedig mindent itthagy?Az a baj vele,hogy nagyon könnyen befolyásolható.Telebeszélték a fejét,hogy milyen jó lesz neki.Pedig volt már kint párszor 1-2 hetet,de nagyon nem érezte jól magát,jött volna haza.Most meg kimegy és nem jöhet haza fél évig?Mondtam neki,hogy mondja meg ha valami baj van a kapcsolatunkkal,de azt mondta,hogy nincs.Azóta,hogy fölmondott a munkahelyén,a családja napi 24 órában azt sulykolta belé,hogy menjen ki dolgozni.így legalább 2 legyet ütnek 1 csapásra,mert engem utálnak,pénzt meg szeretnek kölcsönkérni a páromtól amit én mindig is elleneztem,mert közös kasszán vagyunk.Ezek után meg nem lesz beleszólásom a pénzügyeibe,ráadásul jól is fog keresni,lehet legombolni rendesen pénzzel.Sajnos ez az igazság.
2017. márc. 5. 11:07
 18/18 A kérdező kommentje:
Ja,és azt elfelejtettem még leírni,hogy ő a következőképpen képzeli el a dolgokat:kimegy,lesz munkája,lesz lakása,én itthon felmondok,eladom a házam vagy legalábbis árulom,közben kimegyek,és minden happy.Csak ezzel az a gond,hogy én nem akarom eladni a házam,s kimenni se akarok.
2017. márc. 5. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!