Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért undorodik mindenki, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért undorodik mindenki, az Akne-s emberektől? Nem fertőző!

Figyelt kérdés

Vannak orvosok,kezelések,(ha bírja a bőre,ott a smink) ez így igaz.Viszont,nem mindenki gyógyul ki belőle vagy tudják neki kezelni.Ez egy BETEGSÉG,ami NEM fertőző!/Nem a legszebb látvány,ez igaz./De,ha úgy vesszük egy "testi fogyatékosság is", mint pl,:vakság,siketség,vagy épp kerekesszékesnek lenni!Őket sem fogadja el mindenki,ami szintén bosszantó!

Akne- nak több fajtája van,és igaz,hogy a kiváltó ok ugyan az.Nem mind gyógyítható/kezelhető!

Sok kamu hír terjed róla, Nem, a higiénia hiánya okozza!!!Valamint a nemibajhoz sincsen köze!Ráadásul,ha nem veszik észre időben,könnyen félre kezelhető!Amit idő helyre hozni!

A legtöbb Akne- s, egy életen át küzd vele.Van lézeres kezelés,ez is igaz,de drága és az sem tudni előre, kinek használ és kinek nem!

Van sok rejtett betegség!Mivel,azokat nem látja a külvilág,nem biszkálják őket... Illetve ott van egy csomó dolog,amit valóban a tisztáltalanság okoz!Hanyagság!Stb. Őket inkább lehetne okolni,"bántani".Nem!?

Ha valaki nem tudja, miért olyan a másik amilyen!?Inkább kérdezze meg,mielőtt elkönyveli, egy igénytelen,lusta,hagyag,undormánynak!

Szerintem.

És akik szerint,"ocsmány az ilyen ember,ő így nem élne!" - Felnőtteknél is előfordulhat!Illetve, "szokja a látványt",mert sajnos egyre több ilyen beteg van!

Akinek Pedig, egészséges,szép bőre van; Örüljön neki,becsülje meg,és vigyázzon rá! :)


Sok savat fogok kapni,tudom... Olyan harc ez,mint " aki követ fogyjon le! " - de ugye,nem ilyen egyszerű!Van,hogy az ember nem tehet a kinézetéről! Nem csak annyi,hogy hanyag és lusta.Sok embernek napi küzdelmei vannak,és ezek mellet kell megküzdenie; a lenéző,gyűlölködő,alázó emberekkel.



2017. jan. 15. 17:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Csakhogy a te reakciód sem az, hogy akkor ne bántsunk senkit, hanem bántsatok másokat, ne az aknésokat.
2017. jan. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
*piszkálják.
2017. jan. 15. 17:39
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem írtam,hogy bántsunk másokat!Én nem bántok senkit.
2017. jan. 15. 17:40
 4/14 anonim ***** válasza:
49%

Egyik kérdés szüli a másikat? :D


Most komolyan ezen vagy fennakadva?

Senkinek sem makulátlan az arcbőre, de a súlyos aknés bőrt igenis lehet javítani kezelésekkel vagy gyógyszerekkel!

2017. jan. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

De az nem megoldás, hogy "nézd, a kövérek lusták, ők tehetnek róla, én nem!".


Elhiszem, hogy van egy stigma. A húgom már felnőtt, tinikora óta aknés. Mivel állandóan kezelte, soha életemben nem merült fel bennem, hogy a higiénia hiánya okozza.


Sok dolgot lehet tenni ellene. Orvosok, kezelések, étkezés. Utána lehet olvasni.

2017. jan. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem is van, volt, és lesz akném, pedig nem vagyok ápolatlan. Nálam a pajzsmirigy, a PCOS és az IR okozza, 35 évesen már nem olyan cisztikusak, mint mondjuk 30 évesen voltak.

Sajnos elég visszataszító látvány, ezt én is tudom, és szerencsém van, hogy már végre "csak" kisebb kelések vannak, amikkel heti szinten kozmetikushoz kell csak járni.

Huszonévesen fényterápián meg lézerkezelésen, biokémiai hámlasztáson és minden hülyeségen voltam. Szedettek velem fogamzásgátlót is, de csak nem múlt el a dolog. Volt olyan, amitől csak agresszívabb lett meg túlzsírosodott lett a bőröm, és volt, amitől annyira betokosodott, hogy a kozmetikus tűvel ment nekem.

Kérdező, nem kell mellre szívni. Én inkább a helyesírásod miatt aggódnék, nálam azzal kb. -10 pontot szereznél.

2017. jan. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Ahogy a #6!- is írja,a sokadik,legtöbbször fájdalmas kezelés után,mikor az orvos is azt mondja,hogy tartsuk szinten,hátha később valami használ,nem hiszem,hogy van még mit tenni.


Köszönöm a kritikákat is.Hát ez van.Tudjátok!A "csúnya emberek " buták is.

2017. jan. 15. 18:00
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha szinten lehet tartani az miért nem jó, kérdező?


Ha nem lehet babapopsi sima a bőröd, akkor inkább leszarod?

Na ez az igénytelenség.


Van akinek a hajával van rengeteg baj, mert szálkásodik, széttöredezik, hullik.

Ő is küzd a saját maga problémájával, hidd el!


Ne másokhoz már magad!

Ne az instás, fb-s szelfikirály fa$z tudja milyen pasikhoz mérd magad, hanem a lehetőségeidhez, magyarán amit ki tudsz hozni magadból!

2017. jan. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
*mérd
2017. jan. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ne azzal van a baj,ha valakinek nem olyan a bőre,mint a baba shegge,hanem ha meg se próbál foglalkozni vele,nem megy elhámlasztani,stb.

Stephen King is ronda-bár nem acnés-,mégse hülye,szóval az utolsó előtti komentben hülyeséget mondtál.

2017. jan. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!