Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért undorodik mindenki, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért undorodik mindenki, az Akne-s emberektől? Nem fertőző!

Figyelt kérdés

Vannak orvosok,kezelések,(ha bírja a bőre,ott a smink) ez így igaz.Viszont,nem mindenki gyógyul ki belőle vagy tudják neki kezelni.Ez egy BETEGSÉG,ami NEM fertőző!/Nem a legszebb látvány,ez igaz./De,ha úgy vesszük egy "testi fogyatékosság is", mint pl,:vakság,siketség,vagy épp kerekesszékesnek lenni!Őket sem fogadja el mindenki,ami szintén bosszantó!

Akne- nak több fajtája van,és igaz,hogy a kiváltó ok ugyan az.Nem mind gyógyítható/kezelhető!

Sok kamu hír terjed róla, Nem, a higiénia hiánya okozza!!!Valamint a nemibajhoz sincsen köze!Ráadásul,ha nem veszik észre időben,könnyen félre kezelhető!Amit idő helyre hozni!

A legtöbb Akne- s, egy életen át küzd vele.Van lézeres kezelés,ez is igaz,de drága és az sem tudni előre, kinek használ és kinek nem!

Van sok rejtett betegség!Mivel,azokat nem látja a külvilág,nem biszkálják őket... Illetve ott van egy csomó dolog,amit valóban a tisztáltalanság okoz!Hanyagság!Stb. Őket inkább lehetne okolni,"bántani".Nem!?

Ha valaki nem tudja, miért olyan a másik amilyen!?Inkább kérdezze meg,mielőtt elkönyveli, egy igénytelen,lusta,hagyag,undormánynak!

Szerintem.

És akik szerint,"ocsmány az ilyen ember,ő így nem élne!" - Felnőtteknél is előfordulhat!Illetve, "szokja a látványt",mert sajnos egyre több ilyen beteg van!

Akinek Pedig, egészséges,szép bőre van; Örüljön neki,becsülje meg,és vigyázzon rá! :)


Sok savat fogok kapni,tudom... Olyan harc ez,mint " aki követ fogyjon le! " - de ugye,nem ilyen egyszerű!Van,hogy az ember nem tehet a kinézetéről! Nem csak annyi,hogy hanyag és lusta.Sok embernek napi küzdelmei vannak,és ezek mellet kell megküzdenie; a lenéző,gyűlölködő,alázó emberekkel.



2017. jan. 15. 17:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nő vagyok!Nem nem szarom le,minden új kezelésnek/infónak utána járok.Az orvossal is havonta kommunikálok!Egyszerűen csak,sok mindent kipróbáltam/sokat szenvedtem,a jelenlegi állapotomért.Rontani nem szeretnék rajta,inkább maradjon így!De ha valami esély van,belefogok mindig!
2017. jan. 15. 18:15
 12/14 anonim ***** válasza:
Nemi életed van? Állítólag az is csökkenti.
2017. jan. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Egyik ezzel a problémával küzdő hozzászóló vagyok, már nem tudom, h hányas.

Van, aki nem tud rajta javítani, és az, hogy szinten tartja kicsit arra elég, hogy ne legyenek két centi átmérőjű kelések rajta. De ezt a "normál emberek" még mindig undorítónak tartják, és azt hiszik, nem tesz meg az ember érte mindent. én 35 évesen heti szinten kozmetikushoz járok, de így is gáz még a fejem. Főleg menzesz körül... Nos, akkor nem középsúlyos, hanem súlyos pattanások vannak...

Ezt a betegségem okozza, ami soha nem fog elmúlni.

Utolsó: A nemi élet nem oszt, nem szoroz, ezt azok az idióták találták ki, akiknek nincs ilyen problémájuk, és valahogy fennmaradt a köztudatban.

2017. jan. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm #13-as!

Látszik,hogy itt senkinek sem volt még gondja,sem a súlyával,sem ilyen jellegű gondja nem volt,hormonális és egyebek pedig pláne nem.

Nem érzem igénytelenségnek,hogy a sokadik kezelés után,elért szintet(ami azért,nagy mértékű javulás) nem akarom elrontani!

Nyitott vagyok,de nem minden"mentő ötlet"éri meg!Tapasztalat.


Senki nem mondta,hogy bárkit bántani kell!!!Te jó ég!Nagyon félre értettetek!Én borzasztó elfogadó vagyok!Írtam is,hogy szomorúnak tartom,ha valakit bántanak/lenéznek!


"Köszönöm"!A privát üzenetet is,amiben valaki önként állna egy lézeres kezelést,amennyiben lefekszem vele olykor.... "aranyos", de nem élnek vele.

Hol tartunk...Azta kva élet!

2017. jan. 15. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!