Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem magamat más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magamat más emberektől aljasabbnak és értéktelenebbnek magam?

Figyelt kérdés
A legtöbb fiúnak tetszem külsőre, még is csúnyának látom magam. Most ismerkedem egy fiúval interneten, majd fogunk személyesen is találkozni. Igaz már beszéltünk telefonon is. Félek attól hogy nem fogok neki tetszeni. De ez más fiúval való randinál is így volt. Félek hogy amilyen vagyok az nem fog neki tetszeni. Nem hiszem el magamról hogy engem bárki is képes lenne szeretni. Szeretetre éhes vagyok pedig. 20 éves vagyok.
2014. júl. 16. 14:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Első, ha nem akarsz segíteni, akkor inkább ne írj, mert ezzel csak a saját butaságodat nyilvánítottad ki...

Kérdező, Pál Ferenc atya könyveit szívből ajánlom, illetve pszichológust, ha magadtól nem boldogulsz.

2014. júl. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Személyiségzavaros vagy. Menj pszichológushoz, hogy helyre tudd rakni az egészséges énképedet.
2014. júl. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Én mutatom ki a butaságom azzal hogy a saját maga kárára éli az életét, sőt mi több tönkre teszi magát lelkileg bármilyen ok vagy történés nélkül és ezért nem sajnálom ?
2014. júl. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Miért vagyok személyiségzavaros?
2014. júl. 16. 14:31
 5/21 anonim ***** válasza:
Pedig több ember lelki sérült, mint hinnéd. És ha nem akarsz segíteni, továbbra sem értem, minek vagy egy ilyen oldalon. Ja, hogy te is sérült vagy, és itt éled ki magad? Szánalmas.
2014. júl. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

[link]

Erre gondolhatnak vagy súlyosan alacsony önbizalomhiányra, de szerintem csak fiatal vagy és még nem vagy megbékélve magaddal, úgyhogy a külsődet hibáztatod azért mert nem úgy alakulnak a dolgaid ahogy szeretnéd, ebből majd kinősz szimplán.

2014. júl. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Bízz magadban, legyen önbizalmad!
2014. júl. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Te azzal aztán sokat segítesz hogy elküldöd orvoshoz, és könyveket ajánlgatsz, ilyen erővel már valami elcseszett idézetet is bemásolhattál volna. Ezt tényleg nem teszik meg még jó páran mások rajtad kívül. Én csak elmondtam az igazságok. Ha lelki sérült vagy senki nem fog rajtad segíteni ha te nem akarod. Itt kezdődik az egész.
2014. júl. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

AMEEEEE, vagy nem tudom mennyi E-t használsz.

Tudod annyira rossz, hogy úgy szólsz be valakinek, hogy azt sem tudod mi történt vele.

Mert igenis történhetett vele olyan dolog, ami miatt nem ,átja magában a szépséget, az értéket.

Én át tudom érezni, amit ír, ugyanis nekem is hasonló problémáim vannak, pedig igencsak fiatal vagyok, mivel képzeld mikor még kicsi voltam, és eléggé el voltam hízva, az osztálytársaim 5 éven keresztül csúfoltak ezzel.Aztán abbahagyták, de tudod az emberben ezek a dolgok megmaradnak, akármennyire meg is változik. Pédául én jelenleg lényegesen jobban nézek ki, mint abban az időszakban, mégis azt érzem, hogy szörnyen kövér vagyok, pedig mindenki azt mondja, hogy csinos vagyok. És annak a válaszolónak, aki könyvet vagy pszichológust ajánlott, nagyon is igaza van. Én is elmentem pszichológushoz, és képzeld, már két alkalom után is sokkal magabiztosabb vagyok, mint azelőtt. Szóval inkább gondolkozz, mielőtt hülyeséget írsz, mert szerintem nem tudod átérezni ezt a problémát, vagy épp ellenkezőleg, te sem vagy elég biztos magadban, és azzal próbálsz önbizalmat csiholni magadnak, hogy másokat szólsz le, de úgy gondolom, hogy ez hosszútávon ez nem vezet jóra, valamint ne válszolj, ha nem tudsz segíteni.

2014. júl. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Mert magam túl sokszor magam írtad hogy magam magam magam.
2014. júl. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!